Rozdarta siateczka w lusterku zewnętrznym na ziemi z lampki

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Gira123
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2024, 22:46

Rozdarta siateczka w lusterku zewnętrznym na ziemi z lampki

Post autor: Gira123 »

Witam mam pytanie czy ktoś miał taki problem z żutem lampki spod lusterka zewnętrznego .
Ja mam taki problem ze krateczka jest rozdarta , jaki może być to problem problemy z lampka lub przegryzione kabelek dodam że ostatnio miałem sladny kuny pod maską.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2024, 23:03 przez Gira123, łącznie zmieniany 1 raz.
Gira123
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2024, 22:46

Re: Rozdarta siateczka w lusterku zewnętrznym na ziemi z lampki

Post autor: Gira123 »

Gira123 pisze: 16 kwie 2024, 22:53 Witam mam pytanie czy ktoś miał taki problem z żutem lampki spod lusterka zewnętrznego .
Ja mam taki problem ze krateczka jest rozdarta , jaki może być to problem problemy z lampka lub przegryzione kabelek dodam że ostatnio miałem sladny kuny pod maską.
Sebas
Posty: 74
Rejestracja: 26 gru 2022, 11:51

Re: Rozdarta siateczka w lusterku zewnętrznym na ziemi z lampki

Post autor: Sebas »

Gira123 pisze: 16 kwie 2024, 22:53 Witam mam pytanie czy ktoś miał taki problem z żutem lampki spod lusterka zewnętrznego .
Ja mam taki problem ze krateczka jest rozdarta , jaki może być to problem problemy z lampka lub przegryzione kabelek dodam że ostatnio miałem sladny kuny pod maską.
Co prawda nie z "żutem", a z "rzutem" ;) , ale też mam taki problem, podobno dość częsta sytuacja. Przy jednym, lusterku jest zamiast siatki wielka biała plama, przy drugim dopiero początkowe stadium choroby. W tym tygodniu będę zgłaszał do ASO.
pshemus
Posty: 272
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Rozdarta siateczka w lusterku zewnętrznym na ziemi z lampki

Post autor: pshemus »

A lusterko pod spodem wyglada ok? Nie zalęgło się coś albo nie zasyfiło/uszkodziło?
patryk1234
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2023, 15:49

Re: Rozdarta siateczka w lusterku zewnętrznym na ziemi z lampki

Post autor: patryk1234 »

Miesiąc temu wymienili mi na gwarancji te dwie lampki
ODPOWIEDZ