T-roc vs Karoq

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: T-roc vs Karoq

Post autor: paulr »

wszystko jest sztuką kompromisu:) miałem Orlando 7 osobowe teraz mam T-roc i na wakacje w 3 osoby i w chevrolecie ładowaliśmy się na maxa jak i w vw. po prostu wiedząc że ma się nie wiem 3x wiecej miejsca to bierze się 3x więcej niepotrzebnych rzeczy. Zeszłego roku w 3 osoby mieliśmy 3 hulajnogi w tym jedna elektryczna, która mała nie jest, i się zmieściliśmy:) tego roku jedziemy w 4 osoby do Chorwacji i skoro na wakacje samolotem zmieściliśmy się do bagażnika w 5 osób to w 4 powinno jeszcze sporo miejsca pozostać:D
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: T-roc vs Karoq

Post autor: The Rock »

paulr pisze: 20 sie 2019, 18:04po prostu wiedząc że ma się nie wiem 3x wiecej miejsca to bierze się 3x więcej niepotrzebnych rzeczy.
Nie bardzo wiem do czego zmierzamy - Karoq jest większy, dłuższy, ma większy rozstaw osi, więcej miejsca w środku i większy bagażnik - to są obiektywne dane.

Oczywiście nie każdy potrzebuje większego samochodu, więc może sobie kupić mniejszy. Jaki sens przekonywać, że do T-Roca wejdzie tyle samo, kiedy nie wejdzie? Nie bądźmy skodziarzami*. :lol:

* - skodziarz to taka osoba, która chciałaby wszystkich przekonać, że skoda jest the best. Zjawisko dotyczy nie tylko wyznawców skody
btr
Posty: 68
Rejestracja: 26 lut 2018, 17:59

Re: T-roc vs Karoq

Post autor: btr »

Jest jeszcze Seat Ateca - choć mi jakoś się nie podoba to jest jakaś alternatywa i 5 lat gwary
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: T-roc vs Karoq

Post autor: paulr »

Nie przekonuje ze vw jest wiekszy. Bo nie jest. Tylko jak dla mnie w srodku oba maja tyle samo miejsca. Skoda ma wiekszy bagaznik. Ale nie na tyle ( jak dla mnie) vy mialo to przesadzic ze wolalbym jednak skode. Mimo iz t roc jest naszym " glownym" samochodem to (jak dla mnie) wyglad skody a wyglad vw z niewielka przewaga na korzysc wielkosci skody spowodowal ze u mnie skoda odpadła. Owszem dla kogos te kilka cm bagaznika wiecej moze byc bardzo wazne. Wtedy wybor bedzie latwiejszy. ;-) najprosciej porownac te auta. Mysle ze jest wiele salonow co maja na miejscu jedno i 2. Mozna poprosic o ustawienie gdzies na placu ich obok siebie i tak zobaczyc co komu bardziej pasuje. ;-)
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: T-roc vs Karoq

Post autor: The Rock »

paulr pisze: 22 sie 2019, 7:10 Nie przekonuje ze vw jest wiekszy. Bo nie jest. Tylko jak dla mnie w srodku oba maja tyle samo miejsca. Skoda ma wiekszy bagaznik. Ale nie na tyle ( jak dla mnie) vy mialo to przesadzic ze wolalbym jednak skode. Mimo iz t roc jest naszym " glownym" samochodem to (jak dla mnie) wyglad skody a wyglad vw z niewielka przewaga na korzysc wielkosci skody spowodowal ze u mnie skoda odpadła. Owszem dla kogos te kilka cm bagaznika wiecej moze byc bardzo wazne. Wtedy wybor bedzie latwiejszy. ;-) najprosciej porownac te auta. Mysle ze jest wiele salonow co maja na miejscu jedno i 2. Mozna poprosic o ustawienie gdzies na placu ich obok siebie i tak zobaczyc co komu bardziej pasuje. ;-)
Pełna zgoda :)
Awatar użytkownika
darekrezmer
Posty: 50
Rejestracja: 05 maja 2019, 9:55
Lokalizacja: Grudziądz

Re: T-roc vs Karoq

Post autor: darekrezmer »

A Kolega dwa dni temu odebrał Škodę Kamiq w ładnej wersji 1.5 TSI z wyprzedaży 2019 . Nie powiem : zgrabne auto i wewnątrz chyba tyle samo miejsca co u nas , a na tylnej kanapie subiektywnie patrząc to nawet przestrzenniej
T-roc 2.0 TSI DSG 4motion
ODPOWIEDZ