Cześć wszystkim!
Kupiłem sobie kamerkę zintegrowaną w klamce oryginalną do vw low, wiązkę mqb. Radio fabryczne mib2, nie było wcześniej. Poprowadziłem kabelki jak należy. Kable rg174/u do pin 6 i 12, brązowy i niebieski do masa, czerwony do plusa. Czy próbowałem jest w samym radiu w jego kodowaniu że nie działa nie widzi obrazu, czy może kamera i wiązka do tego radia nie są odpowiednie. Może musi to być kamera i wiązka high ? Mial ktos taki problem lub wie jak rozwiązać problem ?
Kamera cofania mqb
Re: Kamera cofania mqb
Jak zakodowałeś kamerę w 5F?
https://www.facebook.com/vagstudiotychy/- Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811
Re: Kamera cofania mqb
W T-rocu chyba nie montowali High bo nie ma skrętnych linii i zaznaczania obiektów, ale z tego co czytałem da się ją założyć.
-
Ziomekatomek
- Posty: 271
- Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57
Re: Kamera cofania mqb
bez problemu można założyć High z liniami skrętnymi oraz dodatkowymi widokami.
https://www.facebook.com/vagstudiotychy/- Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811