Kontrolka Oleju

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Max1402
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2025, 21:29

Kontrolka Oleju

Post autor: Max1402 »

Witam! Mam pytanie do fachowców od Troc! Mianowicie czy w egzempl. Z 2025r 1.5 TSI manual jest kontrolka wysokiego poziomu oleju w silniku?
Radio
Posty: 299
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Kontrolka Oleju

Post autor: Radio »

Zerkałeś do instrukcji?
2.0TSI DSG 4Motion R-line Sport
juras
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2025, 8:14

Re: Kontrolka Oleju

Post autor: juras »

tak. zazwyczaj jest to żółta kontrolka przedstawiająca "konewkę" oleju z napisem "MAX", "OIL MAX" lub żółta kontrolka poziomu oleju z falistą linią na dole
ODPOWIEDZ