Co sądzicie o T rocu 2026?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
madhunt3r
Posty: 15
Rejestracja: 19 mar 2026, 15:17

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: madhunt3r »

Czy w nowym trocu też plastiki trzeszcza na nierównościach?
MaciekVW
Posty: 18
Rejestracja: 06 sty 2026, 13:52

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: MaciekVW »

Zrobiłem 6000 km i nic nie trzeszczy i do tego jest cicho nawet na kostce i to przy zawieszeniu w R-linę.Mam porównanie z ostatnią generacją Audi A4 i Kamiq.
GR2EGOR2
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2026, 7:46

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: GR2EGOR2 »

Z tym trzeszczeniem plastików to raczej indywidalne przypadki. Mam wersję Style i od nowości przy niskich temperaturach trzeszczy przy słupku przedniej szyby po stronie pasażera. I właśnie najbardziej to słychać przy jeździe po nierównościach. Jak auto się nagrzeje to problem znika. Zgłosiłem to w serwisie ale nie dopatrzyli się by było coś nie tak z montażem. Także wychodzi na to, że to normalne.
SILURUS
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2025, 13:21

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: SILURUS »

Sprzedam VW T-roc 2, 1.5etsi 150KM, STYLE+dodatki, kod konfiguracji VZSN6WWR
+ 2lata/do 80tyś km/ dodatkowej gwarancji, przebieg 6500km, kolor wolf grey
Cena 145tyś zł
bigkaban
Posty: 58
Rejestracja: 10 maja 2023, 10:37

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: bigkaban »

SILURUS pisze: 03 cze 2026, 11:07 Sprzedam VW T-roc 2, 1.5etsi 150KM, STYLE+dodatki, kod konfiguracji VZSN6WWR
+ 2lata/do 80tyś km/ dodatkowej gwarancji, przebieg 6500km, kolor wolf grey
Cena 145tyś zł
Mozna spytac co sie stalo? problemy finansowe czy po prostu auto nie pasuje? Zwykla ciekawosc bez urazy.
SILURUS
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2025, 13:21

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: SILURUS »

Nie jestem do tego autka przekonany....i jeśli trafi się chętny, to przy nie dużej stracie finansowej chętnie sprzedam. Bardzo mało schowków, trochę plastikowo, brak 4x4, spodziewałem się lepszego przyspieszania....
bigkaban
Posty: 58
Rejestracja: 10 maja 2023, 10:37

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: bigkaban »

SILURUS pisze: 03 cze 2026, 21:07 Nie jestem do tego autka przekonany....i jeśli trafi się chętny, to przy nie dużej stracie finansowej chętnie sprzedam. Bardzo mało schowków, trochę plastikowo, brak 4x4, spodziewałem się lepszego przyspieszania....
No szczerze też poprzednie jakoś bardziej mnie cieszyło... Tu nie mam tego banana na ryjku....
Radio
Posty: 299
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: Radio »

SILURUS pisze: 03 cze 2026, 21:07 Nie jestem do tego autka przekonany....i jeśli trafi się chętny, to przy nie dużej stracie finansowej chętnie sprzedam. Bardzo mało schowków, trochę plastikowo, brak 4x4, spodziewałem się lepszego przyspieszania....
Szkoda że nie wybrałeś bogatszej wersji z silnikiem 2.0 i napędem 4x4, byłbyś zadowolony.
2.0TSI DSG 4Motion R-line Sport
Paw791
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwie 2025, 16:31

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: Paw791 »

Nie ma jeszcze T Roca drugiej generacji z silnikiem 2.0.
2.0 TSI 4 MOTION DSG
Radio
Posty: 299
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Co sądzicie o T rocu 2026?

Post autor: Radio »

.... chyba że tak :|
2.0TSI DSG 4Motion R-line Sport
ODPOWIEDZ