Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

To GOV jest numerem powiązanej oferty, czyli wyposażenia auta i ceny. Numer komisji powinien być z samych cyfr. Jeśli nie ma w zamówieniu, to najlepiej zapytać dealera.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2021, 13:59 przez extreme84, łącznie zmieniany 1 raz.
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Iktorn
Posty: 45
Rejestracja: 18 maja 2021, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Iktorn »

Aktualizacja. Mam zatwierdzony 25 tydzień
TR 1.5 Premium, manual, zamówienie połowa kwietnia, zatwierdzony 25 tydzień, podobno szczury go nie zjadły i został załadowany na statek
Mario_73
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 11:15

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mario_73 »

U mnie też nie wchodziły żadne numery z zamówienia. Zadzwoniłem do Dilera i podał mi numer komisji gdzie u mnie składal się on z 10 cyfr.
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wahacz »

Auto z fabryki w Portugali wyprodukowane 5 kwietnia zamawiałem 8 kwietnia w salonie w Polsce był 11 mają 19 mają odebrałem super wyszło.
anon.
Posty: 113
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:58

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: anon. »

Wahacz pisze: 27 maja 2021, 16:32 Auto z fabryki w Portugali wyprodukowane 5 kwietnia zamawiałem 8 kwietnia w salonie w Polsce był 11 mają 19 mają odebrałem super wyszło.
Nie powtarzaj się
1.5 TSI GPF ACT DSG PREMIUM RAVENNA BLUE PANORAMA SPORT
anon.
Posty: 113
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:58

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: anon. »

Swoją drogą, w konfiguratorze pojawiła się nowa wersja active. Jest to wersja dosyć podobnie wyposażona jak united, dostępne są silniki 1.0 manual, 1.5 manual i 1.5 dsg. Mamy w tej wersji także nowe felgi których nie było wcześniej, czyli Mayfield oraz Galway. Cena od 106000
1.5 TSI GPF ACT DSG PREMIUM RAVENNA BLUE PANORAMA SPORT
aksu
Posty: 25
Rejestracja: 31 mar 2021, 10:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: aksu »

Wahacz pisze: 27 maja 2021, 16:32 Auto z fabryki w Portugali wyprodukowane 5 kwietnia zamawiałem 8 kwietnia w salonie w Polsce był 11 mają 19 mają odebrałem super wyszło.
Z tego co piszą inni to raczej normalny okres oczekiwania w sytuacji gdy zamówiłeś auto z gotową konfiguracją bez możliwości zmian tj +/- 1,5 miesiąca? Swoją drogą auta z Chin np. Volvo docierają do Polski szybciej niż pojazd z fabryki w obrębie jednego organizmu gospodarczego :mrgreen:
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wahacz »

Nie taki normalny czas teraz na każde auto 1,5 tsi czeka się do września ?.Auto w tej gotowej konfiguracji ma prawie wszystko bez dsg której nie chciałem i elektrycznie zamykanej klapy bagażnika,bezkluczykowego otwierania drzwi,grzanej kierownicy dla mnie to niekonieczne bajery pewnie kolejne ok.10 tys więcej ???.
Mario_73
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 11:15

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mario_73 »

Po zalogowaniu się na strone VW mam tylko widoczny samochód oraz rok modelowy: 2022 (po wcześniejszym dodaniu go poprzez podanie numeru komisji). Informacje na temat silnika jest kreska.
Czy wy macie tam więcej informacji na temat przyszłego samochodu.
Spinner
Posty: 713
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Spinner »

Mario_73 pisze: 28 maja 2021, 12:51 Po zalogowaniu się na strone VW mam tylko widoczny samochód oraz rok modelowy: 2022 (po wcześniejszym dodaniu go poprzez podanie numeru komisji). Informacje na temat silnika jest kreska.
Czy wy macie tam więcej informacji na temat przyszłego samochodu.
Spróbuj logowania przez niemiecką stronę.
Jest tam znacznie więcej informacji, jak np. w przypadku aut już wydanych: viewtopic.php?f=2&t=736
ODPOWIEDZ