Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Spinner
Posty: 713
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Spinner »

Dziwne, bo jak ja się zaloguję przez niemiecką stronę to oprócz samouczków i mojej instrukcji obsługi mam jeszcze w zakładce Detale, całą specyfikację mojego pojazdu, ze wszystkimi szczegółami wyposażenia a także typy podzespołów.
marcin255
Posty: 506
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marcin255 »

Ja zamówiłem 09.06 może dlatego ? Wskoczyło, ale detale w tej chili niewidoczne.
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Też mam niewidoczne, ale były widoczne dopóki nie zmienili mi roku modelowego na 2022.
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Spinner
Posty: 713
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Spinner »

extreme84 pisze: 19 cze 2021, 19:33 Też mam niewidoczne, ale były widoczne dopóki nie zmienili mi roku modelowego na 2022.
Może, wraz ze zmianą rocznika modelowego, zmieni się specyfikacja i będzie jakaś miła niespodzianka. Zauważyłem, że z rocznika na rocznik, dorzucają co nieco do wyposażenia. Ja miałem zamówiony model 2020 ale w związku z przesunięciem terminu dostałem 2021 i kilka funkcji, których nie zamawiałem, dostałem za frico w związku z nowym modelem radia w roczniku 2021. Po prostu, jak w połowie roku ruszy taśma z nowym modelem to nie opłaca im się "zubożanie" autka tylko po to, żeby być stricte w zgodzie z zamówieniem. Dlatego też znikła twoja stara specyfikacja. Trzeba tylko wyczaić jakie nastąpią pozytywne zmiany w stosunku do 2021.
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: booncol »

Minął planowany 24 tydzień, a myvolkswagen VINu nadal brak...
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Ja niby mam, ale co to dokładnie oznacza nie wiem... Poczekam jeszcze parę dni i zadzwonię do dealera, to może coś będzie wiadomo o ewentualnym przestoju w fabryce, o którym pisali w portugalskich mediach...
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
rafal1967
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2021, 11:17

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rafal1967 »

zamówiony 17,03, wyprodukowany 18 do dzisiaj, stoi jeszcze w Portugalii. Info z dzisiaj - samochód czeka na na dostawę jakiś półprzewodników - obojętnie co by to nie znaczyło. Dealer pisze maile do fabryki i nic z tym podobno nie można zrobić. Chociaż ktoś mnie robi chyba w balona - dzisiaj jadę do niego negocjować warunki, bo jak na starcie problemy to powinna odezwać się intuicja i zmienić markę. A ,am rok modelowy 2021. Po co mi w grudniu samochód z 2021 r., za cenę z początku roku? To tak dla wszystkich optymistów, którzy liczą czas do odbioru auta.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

No właśnie z powodu braku półprzewodników jest zastój w fabrykach. Gdzieś czytałem, że winny teraz jest twardy lockdown w Malezji, która je dostarcza :-/ to pewnie wszyscy sobie poczekamy...
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Ale to dotyczy z grubsza całej motoryzacji...

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,27044016 ... oscia.html
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Iktorn
Posty: 45
Rejestracja: 18 maja 2021, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Iktorn »

VINu też nie mam.
Rozmawiałem z dealerem - wg jego słów auto jest na linii produkcyjnej (składają karoserię)
TR 1.5 Premium, manual, zamówienie połowa kwietnia, zatwierdzony 25 tydzień, podobno szczury go nie zjadły i został załadowany na statek
ODPOWIEDZ