Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: booncol »

U mnie dealer wysłał zapytanie do importera, ponieważ jeszcze kilka innych aut wisi ze statusem "w produkcji" a powinny być już dawno wyprodukowane. Odpowiedź importera:

Tak, są opóźnienia.
Jak długo auto będzie dalej w produkcji niestety nie wiemy.
Producent nie potrafi określić nam konkretnej daty.
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

W tego artykułu dalej brak półprzewodników.

https://www.jornaldenegocios.pt/empresa ... condutores
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Dawid007
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2021, 16:17

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dawid007 »

Witam ja zamawialem 21 Kwiecien wersja premium z dodatkami. Wjazd na produkcję 22 tydzien, zakonczenie 26tydzien. I potem miesiac -poltora na odbiór. Wczoraj rozmawialem. Dealerem i oto jego slowa. Wszystko idzie zgodnie z planem opoznienia sa w t- roc szybciej wyprodukowanych one stoja i czekają bo nie ma plastikow na deske rozdzielcza od klimatyzacji. Dziwne tlumaczenie. Wg mojego dealera obecnie t - roc idzie zgodniez harmonogramem , a tamte stoja. I jeszcze jedno pytanie dealer twierdzi , ze w t - rocu pomimo , ze w konfiguratorze taka opcja sie znajduje nie dziala rozpoznawanie znaków drogowych, a czytam inne tematy i ludziom normalnie dziala.
marcin255
Posty: 506
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marcin255 »

Jedzilem z 04.21 i działa.
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wahacz »

Mam nowe auto z 19.05.w opcji nie mam rozpoznawania znaków ale rozpoznaje i wyświetla bezbłędnie znaki gdy mam ustawioną nawigację między zegarami nie wiem czy to ta opcja ale działa.
Iktorn
Posty: 45
Rejestracja: 18 maja 2021, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Iktorn »

Auto jest cały czas na linii, czy też w produkcji. Wg danych dealera miało wjechać na linię 17.06. Ile to potrwa jeszcze nikt nie wie. Na myvolkswagen cały czas nie mam VINu
TR 1.5 Premium, manual, zamówienie połowa kwietnia, zatwierdzony 25 tydzień, podobno szczury go nie zjadły i został załadowany na statek
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: booncol »

To samo u mnie. Od 17.06 status „montaż karoserii”. Nikt nie wie ile czasu to jeszcze potrwa, dealer już powoli przestaje mi odpisywać.
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
Wojtass_nt
Posty: 49
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:09

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wojtass_nt »

Ja dzis od mojego wyciagnalem z trudem ze juz nie 27 a conajmniej 30 tydzien. Ci co zamowia teraz moga spodziewac sie w grudniu…
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Myślę, że dopóki fabryka nie skończy przerw, o których więcej w linku wklejonym wyżej (czyli do 30 czerwca i jeszcze weekend 3-4 lipca) to nic się nie zmieni w statusach. Potem mam nadzieję, że już ruszą z kopyta...
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

https://visao.sapo.pt/atualidade/econom ... de-semana/

Dziś w nocy wznowili produkcję, tak jak wyżej pisałem przerwa ma być jeszcze w ten weekend.
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
ODPOWIEDZ