Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Wojtass_nt
Posty: 49
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:09

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wojtass_nt »

A 4 tygodniowa przerwa wakacyjna? Ktoś to liczy?
Ja rezygnuję z mojego bo mam dość proszenia się mojego dealera o jakiekolwiek info.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

A wiesz kiedy ma być ta przerwa wakacyjna?
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Iktorn
Posty: 45
Rejestracja: 18 maja 2021, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Iktorn »

Przerwa wakacyjna od lub po 31 tygodniu.
Wojtass_nt Dealer więcej nie powie, bo sam nie wie (tylko świeci oczami za fabrykę).
TR 1.5 Premium, manual, zamówienie połowa kwietnia, zatwierdzony 25 tydzień, podobno szczury go nie zjadły i został załadowany na statek
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: booncol »

Dostałem dziś info od dealera, że został nadany VIN (produkcja 24 tydzień) więc chyba coś się rusza.
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
Agajack
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2021, 19:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Agajack »

Może będzie tak były przestój więc przerwę wakacyjną ograniczą do minimum a produkcja będzie szła wszak trzeba nadrobić zaległości oczywiście o ile będą półprzewidniki i inne części. Tak sobie pomyślałem.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Taki trochę offtopic, ale zabawny, choć pewnie nie dla tych co czekali wtedy na auta :lol:

https://spidersweb.pl/autoblog/greenpea ... olkswagen/
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Iktorn
Posty: 45
Rejestracja: 18 maja 2021, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Iktorn »

extreme84 całe szczęście że nasze są jeszcze w Portugalii to nas to nie dotyczy :lol:

Dziś w myvolkswagen pojawił się w końcu nr VIN.
TR 1.5 Premium, manual, zamówienie połowa kwietnia, zatwierdzony 25 tydzień, podobno szczury go nie zjadły i został załadowany na statek
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: booncol »

Niech ktoś mi powie, co tak naprawdę oznacza, ze auto ma już VIN? Tzn, ze już jest ready do transportu, czy może nic nie oznacza?
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
marcin255
Posty: 506
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marcin255 »

Zyskało duszę 😀
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
Spinner
Posty: 713
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Spinner »

booncol pisze: 03 lip 2021, 19:19 Niech ktoś mi powie, co tak naprawdę oznacza, ze auto ma już VIN? Tzn, ze już jest ready do transportu, czy może nic nie oznacza?
Obecnie VIN zostaje wybity (na określonych podzespołach) jak już auto jest kompletnie zmontowane. Do tego czasu, przyszłe kompletne auto, identyfikowane jest przez nr komisji. Jak VIN zostanie wybity to jest wprowadzany do systemu. Jednakże nie znaczy to, że dealer zostaje o tym jakoś ekstra powiadomiony. Jeżeli sam nie pogrzebie w systemie to się nie dowie. Kiedyś VIN nadawano w dniu "ślubu" to znaczy jak silnik "spotykał" się z podwoziem i od tej chwili żyli długo i szczęśliwie, dopóki śmierć tzn. karambol ich nie rozłączył.
ODPOWIEDZ