Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Powiem Wam, że mój Vin jest widoczny w myvolkswagen od dobrych 2 tygodni, auto miało być wyprodukowane w 25 tygodniu, a z tego co mi wiadomo, proces produkcji nadal nie jest zakończony. Próbowałem nawet pobrać instrukcję, podając Vin, to nie jest odnajdywany. Także nie był bym aż takim optymistą, że mając Vin auto czeka na transport. Po prostu mają je już, że tak powiem "na tapecie", ale w obecnej sytuacji braku półprzewodników, nikt nie jest w stanie zagwarantować kiedy będzie gotowe do wysyłki.
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Wojtass_nt
Posty: 49
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:09

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wojtass_nt »

Tak jak mówiłem, tak zrobiłem. Anulowałem zamówienie. W sobotę jadę jednak po lepszego bo w wersji premium i w automacie :) Nie ma tego złego!
airing
Posty: 12
Rejestracja: 02 maja 2021, 10:27

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: airing »

Hej,

u mnie, z informacji, ktore przekazuje mi sprzedawca, nie ma opoznien.
Widzialem VIN juz jakis czas temu i w tym tyg. zapytalem "jak tam produkcja". Dostalem potwierdzenie, ze samochod zostal wyprodukowany.
Jak na razie wszystko idzie wg planu jaki zostal mi nakreslony w momencie skladania zamowienia.

Chyba, ze za jakis czas dostane info: "a nie, jednak auta jeszcze nie ma" ;)
T-Roc 1.0 Advance z Digital Cockpit- zamówiony ostatniego kwietnia, produkcja na 25 tydzień
Agajack
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2021, 19:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Agajack »

Wojtass_nt pisze: 04 lip 2021, 11:10 Tak jak mówiłem, tak zrobiłem. Anulowałem zamówienie. W sobotę jadę jednak po lepszego bo w wersji premium i w automacie :) Nie ma tego złego!
A ile będziesz czekał masz jakieś info od dilera😀
Awatar użytkownika
ARTURRO
Posty: 61
Rejestracja: 14 cze 2021, 16:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ARTURRO »

Wojtass_nt pisze: 04 lip 2021, 11:10 Tak jak mówiłem, tak zrobiłem. Anulowałem zamówienie. W sobotę jadę jednak po lepszego bo w wersji premium i w automacie :) Nie ma tego złego!
Czy był problem ze zwrotem zaliczki ?, jezeli takowa była.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2021, 14:24 przez ARTURRO, łącznie zmieniany 1 raz.
T-Roc 1.0 Advance z Digital Cockpit , kolor Ravenna +elektryczny system zamykania pokrywy bagaznika +kamera + pakiet komfort,zimowy + jeszcze kilka dodatków - zamówiony 13.05.21, produkcja na 27 tydzień :lol:
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Wojtass_nt pisze: 04 lip 2021, 11:10 Tak jak mówiłem, tak zrobiłem. Anulowałem zamówienie. W sobotę jadę jednak po lepszego bo w wersji premium i w automacie :) Nie ma tego złego!
I w jakiej cenie? Jakiś dobry rabat dostałeś?
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
pawelito1989
Posty: 59
Rejestracja: 24 maja 2021, 23:53

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pawelito1989 »

Dzień Dobry Wszystkim

Jak tam Wasze statusy w kwestii produkcji ?? Ja miałem zatwierdzony 24 tydzień produkcji i nadal nic się nie rusza... to już mnie zaczyna denerwować
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Mój od 2 tygodni w produkcji, bez zmian. Śledzę od jakiegos czasu wiadomości pod hasłem "chip shortage i niestety sytuacja na rynku półprzewodników zdaje się być fatalna, miejmy nadzieję, że będzie lada moment jakaś dostawa...
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Iktorn
Posty: 45
Rejestracja: 18 maja 2021, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Iktorn »

Zgodnie z informacją z wczoraj aktualny status pojazdu to "oczekiwanie na transport"
TR 1.5 Premium, manual, zamówienie połowa kwietnia, zatwierdzony 25 tydzień, podobno szczury go nie zjadły i został załadowany na statek
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

A dostałeś też info od kiedy masz taki status? Bo może dostali trochę tych półprzewodników już?

Zakładam, że jesteś tym farciarzem, że Twój Vin zaczyna się od: WVGZZZA1ZNV0000... Bo dla pierwszych 99 aut z rocznika modelowego 22, faktycznie są już instrukcje :D
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
ODPOWIEDZ