Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Iktorn
Posty: 45
Rejestracja: 18 maja 2021, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Iktorn »

Musiałbym zadzwonić. Nr VIN mam z 0018xx.
Instrukcji brak.
E: Poza tym coś musieli wyprodukować, bo nie wiem po co by statek przypływał do Setubal.
TR 1.5 Premium, manual, zamówienie połowa kwietnia, zatwierdzony 25 tydzień, podobno szczury go nie zjadły i został załadowany na statek
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

No to trzymamy rękę na pulsie, ja mam 0010xx, więc teoretycznie będę wiedział coś wcześniej, chociaż w obecnej sytuacji kto to wie :-)
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
pawelito1989
Posty: 59
Rejestracja: 24 maja 2021, 23:53

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pawelito1989 »

Kurcze powiem Wam że dziwnie to wygląda , max mix ;) a druga rzecz że mi na stronie myVolkswagen wcale nie pokazuje statusu... Wy dzwonicie do dealera i pytacie?
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Tak, oficjalny status ma dealer. Ja co jakiś czas sprawdzam dostępność instrukcji po nr Vin na stronie VW https://userguide.volkswagen.de/public/vin/login/pl_PL bo zauważyłem, że numery Vin z początku roku modelowego 22 już je mają (czyli te pierwsze w kolejności nadawania), a mój będący wg dealera w statusie w produkcji jeszcze nie. Ale to moja teoria, choć wydaje mi się wielce prawdopodobna.
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: booncol »

Mój 24 tydzień, rok modelowy 2021, a instrukcji brak.
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
dsg15
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2021, 18:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: dsg15 »

Zamówienie w drugiej połowie marca. Miał być wyprodukowany w 26. tygodniu. Wczoraj się dowiedziałem, że produkcja jeszcze się nie rozpoczęła. Poza tym nic nie wiadomo. Wersja 1,5 DSG.
Tomasss
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2021, 13:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Tomasss »

Czy ktoś ma jakieś info odnośnie aut z 21-go tygodnia, dealer mówi, że w drodze do polski tylko że w drodze już od miesiąca, może macie jakieś konkretniejsze info od swoich dealerów?
Iktorn
Posty: 45
Rejestracja: 18 maja 2021, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Iktorn »

Jak rozmawiałem z dealerem to nie ma możliwości lokalizacja pojazdu po zmianie statusu na "w transporcie". Widzą dopiero jak samochód dojedzie do Poznania. Chyba że nie powiedział mi wszystkiego, tj. wyjazdu z Emdem.
TR 1.5 Premium, manual, zamówienie połowa kwietnia, zatwierdzony 25 tydzień, podobno szczury go nie zjadły i został załadowany na statek
pawelito1989
Posty: 59
Rejestracja: 24 maja 2021, 23:53

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pawelito1989 »

O Panie ! To nawet jeszcze nie dojechały te z 21 tygodnia produkcji ... Pięknie :(
Agajack
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2021, 19:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Agajack »

Witam u mnie nieciekawie dziś dostałem info od dilera auto miało być w produkcji 25 tydzień i niestety nic nie ruszyło.Brak półprzewidników do klimatyzacji.Na chwilę obecną nie jest w stanie powiedzieć kiedy będzie w produkcji. Ręce opadają
ODPOWIEDZ