Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
szyna
Posty: 72
Rejestracja: 23 sie 2021, 13:41

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: szyna »

Zawsze może być gorzej :mrgreen:
https://autokult.pl/42343,wrastajace-bm ... e-nagranie
Co do liczników i zmian w modelu 2022 pytalem sprzedawcy - standardowo VW nie raczył im dostarczyć jakikolwiek informacji :roll: jedynie wspomniał, że w wizualizacji ma zegary analogowe... Jak się czegoś dowie to ma dac znać ale wspominał, że ciężko się cokolwiek szczegółowego dowiedzieć.
Advance 1,5 TSI manual, RM2022, pakiet drogowy, komfort, design + siedzenia "komfort" + kamerka.
-=-
Zamówiony 30.03, tydzien produkcji 17, potwierdzony dopiero 28, produkowany od 30 do 43(!) tygodnia :roll: 47 u dealera, odbiór 8.12 ;-)
Spock82
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2021, 13:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Spock82 »

Czesc wszystkim pierwszy post ;)

Zamówiony w chyba 04.06 mial wejsci do produkcji 35 tydzien niby wszedl w 36, we wtorek. Dzisiaj dostalem info ze juz wyprodukowany. Nawet VIN juz mam choc nie wiem czy to jakis sukces. Cos czuje ze taka szybka produkcja to na plac.
t-roc 1.5 DSG Premium + Pakiety
mskrapi1980
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2021, 21:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mskrapi1980 »

Spock82 pisze: 10 wrz 2021, 13:09 Czesc wszystkim pierwszy post ;)

Zamówiony w chyba 04.06 mial wejsci do produkcji 35 tydzien niby wszedl w 36, we wtorek. Dzisiaj dostalem info ze juz wyprodukowany. Nawet VIN juz mam choc nie wiem czy to jakis sukces. Cos czuje ze taka szybka produkcja to na plac.
HEj. Ładnie zaczynasz pierwszym postem od wkurzania tych co czekają ;) Wpisz VIN w myvoklwagen.de to będziesz widział czy masz obrazek i instrukcję obsługi. Jeśli będzie, to znaczy że masz kompletny samochód.
1.5 DSG + pakiety
Awatar użytkownika
Raksu
Posty: 48
Rejestracja: 24 maja 2021, 10:56
Lokalizacja: EL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Raksu »

Ja wiem, czy szybka, w miarę "normalnie" (jeżeli jeszcze można użyć tego słowa, na określenie tego, co się dziś dzieje na rynku samochodów i nie tylko). Ja zamówiłem tydzień wcześniej, też mam potwierdzony obecny tydzień produkcji i nadzieję na szczęśliwy koniec, natomiast nie wiem na razie czy faktycznie auto jest wyprodukowane, w przyszłym tygodniu podjadę do dealera.
T-Roc 1.5 TSI Premium Sport Szary Indium Zamówiony: 26.05, produkcja: 36. tydzień (początkowo 29. :x )
mskrapi1980
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2021, 21:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mskrapi1980 »

Raksu pisze: 10 wrz 2021, 13:24 Ja wiem, czy szybka, w miarę "normalnie" (jeżeli jeszcze można użyć tego słowa, na określenie tego, co się dziś dzieje na rynku samochodów i nie tylko). Ja zamówiłem tydzień wcześniej, też mam potwierdzony obecny tydzień produkcji i nadzieję na szczęśliwy koniec, natomiast nie wiem na razie czy faktycznie auto jest wyprodukowane, w przyszłym tygodniu podjadę do dealera.
Bardzo szybko jak na obecne czasy. Ja czekam od końca kwietnia a są tu osoby czekające od marca....
1.5 DSG + pakiety
Rybak
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2020, 0:55

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Rybak »

Cześć. Finalnie nie wybrałem T-Roca, ale regularnie zaglądam na forum (również forum Octavii i Tiguana) żeby patrzeć co sie dzieje w produkcji VW. Zaczynam sie zastanawiać czy VW nie nadaje wyższego priorytetu dla nowych zamówień bo wychodzą z założenia, że osoby czekające tak długo zapewne zrezygnują lub zrezygnowały albo będą oczekiwali rabatów.
Logistycznie i biznesowo (aczkolwiek nie wizerunkowo) rzecz biorąc większy sens ma bieżąca produkcją + kończenie aut z placu przez kilku oddelegowanych pracowników niż kończenie wszystkie z placu i dopiero wtedy rozpoczęcie produkcji czyt. produkcja wg spływu zamówień.
Awatar użytkownika
Raksu
Posty: 48
Rejestracja: 24 maja 2021, 10:56
Lokalizacja: EL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Raksu »

To chyba nawet nie o to chodzi, po prostu zamówienia z marca i kwietnia, które nie zeszły, to niestety miały też pecha, że wpadły w "dziurę półprzewodnikową" a następnie jeszcze dostali bonusowo po dupie w związku z przerwą wakacyjną w fabryce i tyle. Jeżeli teraz już nic nieoczekiwanego się nie wydarzy, to produkcja prędzej czy później wróci pewnie do "normy".
T-Roc 1.5 TSI Premium Sport Szary Indium Zamówiony: 26.05, produkcja: 36. tydzień (początkowo 29. :x )
marcin255
Posty: 499
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marcin255 »

Spock82 pisze: 10 wrz 2021, 13:09 Czesc wszystkim pierwszy post ;)

Zamówiony w chyba 04.06 mial wejsci do produkcji 35 tydzien niby wszedl w 36, we wtorek. Dzisiaj dostalem info ze juz wyprodukowany. Nawet VIN juz mam choc nie wiem czy to jakis sukces. Cos czuje ze taka szybka produkcja to na plac.
Ja zamówiłem 09.06 i nie mam vin
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
michau3
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2021, 12:52

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: michau3 »

Ja tez brak vin 😞
T-ROC AO Premium 1.5 TSI DSG Lakier Czerwony Flash ,Pakiety: Zimowy, Drogowy, Sport, Elektrycznie otwierany bagażnik, Keyless, Panoramiczny dach, Kamera cofania . Zamówienie 4.06.2021, Wyprodukowany tydzień 41, Dostarczony do PL (Poznań) 15.11.2021
Spock82
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2021, 13:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Spock82 »

mskrapi1980 pisze: 10 wrz 2021, 13:23
Spock82 pisze: 10 wrz 2021, 13:09 Czesc wszystkim pierwszy post ;)

Zamówiony w chyba 04.06 mial wejsci do produkcji 35 tydzien niby wszedl w 36, we wtorek. Dzisiaj dostalem info ze juz wyprodukowany. Nawet VIN juz mam choc nie wiem czy to jakis sukces. Cos czuje ze taka szybka produkcja to na plac.
HEj. Ładnie zaczynasz pierwszym postem od wkurzania tych co czekają ;) Wpisz VIN w myvoklwagen.de to będziesz widział czy masz obrazek i instrukcję obsługi. Jeśli będzie, to znaczy że masz kompletny samochód.
Jest i instrukcja i wizualizacja :) Ale instrukcja pokazuje rok modelowy 2021 natomiast w VIN mam już N na pozycji 10 czyli rok modelowy 2022? Ktoś coś takiego miał?
Załączniki
t-roc.jpg
t-roc.jpg (112.5 KiB) Przejrzano 2195 razy
t-roc 1.5 DSG Premium + Pakiety
ODPOWIEDZ