Opinia o aucie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Tomekk73
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2020, 13:32

Re: Opinia o aucie

Post autor: Tomekk73 »

Ja od nastu lat jestem wierny grupie VW (najpierw Octavia, potem 4 passaty, teraz Tiguan i T-Roc) i bardzo polecam serwis Lellek w Gliwicach. Kilka lat temu miałem awarię w Niemczech i serwis niemiecki wycenił naprawę na 2 000 euro, wystarczył jeden telefon do Lellka i okazało się, że naprawa (słynne pompowtryskiwacze) ma być za darmo z reguły jak pamiętam "dobrej ręki" i po przedstawieniu w serwisie niemieckim numeru decyzji okazało się to prawdziwe.
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Opinia o aucie

Post autor: Wahacz »

Poprzednim autem też vw zajechałem do ASO miałem pytanie o jakąś drobną usterkę coś mi wytłumaczyli a ja im mówię że byłem też w niemieckim ASO(mieszkam przy granicy) mówili coś innego a oni z ironią odpowiadają że to "bzdury"na koniec zapytałem czy Niemcy szkolili się u was czy wy u niemieckich mechaników ??? oczywiście zapadła cisza,wiadomo że każda sroka swój ogonek chwali ale naszych ASO często przesadzają na zasadzie "dużo słów a mało treści" pewnie nie jeden z nas się przekonał lub przekona ?.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Opinia o aucie

Post autor: extreme84 »

Ponoć nasze t-roci zajmują 5 miejsce wśród najbardziej niezawodnych nowych aut :-D No oby to była prawda :-)

https://www.autoexpress.co.uk/driver-po ... e-cars-buy
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
elk84
Posty: 110
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: Opinia o aucie

Post autor: elk84 »

Ja bym wolał żeby to nie była prawda tzn. żeby zajmowały nie 5-te a 1-wsze miejsce :-)
Robkoz
Posty: 21
Rejestracja: 13 kwie 2021, 17:36
Lokalizacja: SD

Re: Opinia o aucie

Post autor: Robkoz »

Na 1 miejsce zero szans. Byłem dzisiaj po raz kolejny w serwisie vw. Jak pisałem wcześniej, sprawa dotyczy brzęczenia czy też dzwonienia z okolic skrzyni biegów. Dowiedziałem się, że manual 6-cio biegowy tak ma. Ponoć centrala o tym wie ale nic nie robią bo nie ma akcji serwisowej. Dziwne tylko, że tak mało ludzi jeżdzi na reklamacje tej usterki. W każdym razie mówią, żeby jeżdzić i słuchać jak dzwoni. Super.
T-roc
Andrea52
Posty: 106
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:18

Re: Opinia o aucie

Post autor: Andrea52 »

Kolego , spróbuj w innej ASO.
Robkoz
Posty: 21
Rejestracja: 13 kwie 2021, 17:36
Lokalizacja: SD

Re: Opinia o aucie

Post autor: Robkoz »

Mam go dosyć. Zmieniam markę.
T-roc
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Opinia o aucie

Post autor: Wahacz »

Koledzy a może ktoś potrafi wymienić markę samochodu lub model którego nic nie "boli" ? Czy są takie auta ???.
NowyX
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2021, 18:17

Re: Opinia o aucie

Post autor: NowyX »

Witam!
Nie ma takiego samochodu, którego nic nie boli.
Od kilku miesięcy T-roc 2.0, 190 kucyków ,4motion. Za mną cała paleta skód(od felicji , przez fabię, roomstera, citigo, octavię4x4). Było pięknie. I autkami i z serwisem.Czas na zmiany. Co dalej i jakie nowe doświadczeniaz WV? Pożyjemy,zobaczymy. Fakt, nic mnie już nie zaskoczy.(Nieco zawirowań przy zakupie) . Generalnie (póki co) autko super na ,,stare lata".Trzeba tylko oswoić i skonfigurować pod siebie tych wszystkich elektronicznych asystentów. No i bagażnik... (dojazdówka a nad nią płytko i płasko - nie toleruję zestawów naprawczych, ale tu jest jeszcze potencjał w składaniu siedzeń) .Prowadzi się idealnie.Fajne ,bardzo sympatyczne autko,średnie spalanie bardzo pozytywnie. Tylko ta cena...Coś za coś... Póki co nieźle.
Pozdrawiam!
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Opinia o aucie

Post autor: Wahacz »

Podobnie u mnie fajne autko dla dwojga młodych emerytów 5 lat gwarancji a co będzie się działo czas pokaże oby nic lub niewiele,jakby co mam niemieckie ASO po nosem jak nasi nie dadzą rady pojadę za Nysą tam sobie poradzą.
ODPOWIEDZ