Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

Jeszcze jedna sprawa. Mega jest Air Play z Iphona. Google maps super wyglada i funkcjonuje. Zupełnie inaczej niż na telefonie. dużo więcej funkcji na ekranie. pewnie dlatego ze jest miejsce
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

zimny silnik do pracy i z powrotem
Załączniki
z
z
IMG_2409.jpg (103.9 KiB) Przejrzano 6323 razy
do
do
IMG_2408.jpg (111.92 KiB) Przejrzano 6323 razy
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

cieply
Załączniki
z
z
IMG_2411.jpg (112.92 KiB) Przejrzano 6323 razy
do
do
IMG_2410.jpg (106.56 KiB) Przejrzano 6323 razy
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

Pełen ogień - krótka trasa ze światłami
Załączniki
IMG_2413.jpg
IMG_2413.jpg (111.53 KiB) Przejrzano 6323 razy
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

te wyniki są mniej więcej tak samo wiarygodne jak stare testy spalania podawane przez producenta, i w normalnym ruchu niemożliwe do uzyskania. Z ciekawości wracałem w taki sposób
Załączniki
20180808_050048.jpg
20180808_050048.jpg (187.99 KiB) Przejrzano 6311 razy
aciu
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: aciu »

Po co zaśmiecasz to forum, czytać nie umiesz? Zamieszczaj te informacje i zdjęcia na innym dziale, baranie.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

co się tak denerwujesz i od baranów wyzywasz.. dodałem zdjęcie by pokazać że każdym samochodem można "mało" spalić na pewnym odcinku drogi i przy sprzyjających warunkach. t-rock z silnikiem 1.5 nie będzie palić 5 litrów po miejsćie jak na moim zdjęciu, chyba że ktoś jeździ do pracy i z pracy w nocy i tylko wtedy, realnie spalanie w moim przypadku jest o ponad 2 litry większe, w przypadku diesla będzie tak samo. W normalnym ruchu będą one o te 2 litry co najmniej większe, więc nie wiem po co chwalić się wynikami nierealnymi do osiągnięcia w normalnym użytkowaniu samochodu.
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: The Rock »

Nie wiem, czy powinienem się rozpisywać o tej utracie wartości TDI vs. TSI, ale ponieważ to ja zacząłem, to jednak doprecyzuję.

Nie chodziło mi o to, że TDI utraci na wartości mniej niż TSI jako taki. Tendencje na rynku się zmieniają na korzyść benzyniaków, dodatkowo jak już kilka osób zauważyło, diesle są generalnie rugowane ekologicznie...

Jednak to co miałem na myśli to ta konkretna sytuacja, w której mamy do wyboru doposażonego ponad standardowo TSI vs. dobrze wyposażony TDI 2.0 4x4, który w cenniku stoi dużo drożej niż podobny TSI. Jeśli więc można dostać tego drugiego w tej samej cenie, co pierwszego, to utrata wartości będzie jednak raczej mniejsza niż tego pierwszego. Bo najwięcej na wartości traci wyposażenie dodatkowe...
aciu pisze: 02 gru 2018, 14:05baranie
Brawo. Pozwracajmy się do siebie w ten sposób za każdym razem, gdy się ze sobą nie zgadzamy lub coś nas irytuje i na pewno będzie sympatycznie
Mart
Posty: 28
Rejestracja: 11 lis 2018, 20:35

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mart »

Koledzy,
Z cala sympatia i kulturą wiec, wyciągajac wnioski z ostatnich kilku wpisow zapraszam Was do aktywnosci na innych wątkach tego forum. Ten poswiecony jest jak w tytule problemom zwiazanym z oczekiwaniem na zamowione auto. I to chyba chcial powiedziec Kolega "aciu".
1,5 TSI, manual, bicolor, dodatki
Zamówienie:15.07., odbior 24.05. - 315 dni czekania
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: The Rock »

Mart pisze: 03 gru 2018, 21:14 Koledzy,
Z cala sympatia i kulturą wiec, wyciągajac wnioski z ostatnich kilku wpisow zapraszam Was do aktywnosci na innych wątkach tego forum. Ten poswiecony jest jak w tytule problemom zwiazanym z oczekiwaniem na zamowione auto. I to chyba chcial powiedziec Kolega "aciu".
Ja rozumiem, ale to jest forum dyskusyjne, a nie suchy artykuł, więc dyskusja czasem zmierza na tematy poboczne. Ktoś ma problem z oczekiwaniem na 1.5TSI, a ma do wyboru 2.0 TDI, więc pojawiło się kilka wpisów nie do końca na temat, ale jednak jakoś tam o temat zahaczające.

Za to jeśli będziemy przyzwalać na określanie innych per baranie itp., to raczej nie zachęci to innych do udzielania się na forum.
A jak kogoś zachęci, to zazwyczaj takie osoby, które czerpią satysfakcję z szarpania się w dyskusjach.
ODPOWIEDZ