Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

R_line pisze: 13 gru 2018, 9:27 Ja na swojego czekałem 3 miesiące ;) vw Połczyńska Warszawa
Zgodze sie, jak ktos zrezygnowal bo czekal bog wie ile a zrobil odpowiadajaca Tobie konfiguracje to mogles czekac 3 miesiace ;) poprostu wpaasowales sie w czyjes zamowienie ;)
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
R_line
Posty: 7
Rejestracja: 13 gru 2018, 9:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: R_line »

Auto skonfigurowalem i zamówiłem w kwietniu pod swoje potrzeby - w sierpniu przyjechało i wszystkie formalności w tym rejestracja zajelo 2 tyg. Być może teraz wygląda to inaczej ;)
Mart
Posty: 28
Rejestracja: 11 lis 2018, 20:35

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mart »

W koncu od dealera dostalem jakis termin: tydz 15. 2019 (wg umowy auto najpozniej mialem odebrac w tyg 9.).
1,5 TSI, manual, bicolor, dodatki
Zamówienie:15.07., odbior 24.05. - 315 dni czekania
Dario
Posty: 95
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dario »

R_line napisz cos wiecej o swoim T-Rocu albo uzupelnij podpis w sekcji Profil.

Zauwazylem ze wchodząc na strone VW i probujac skonfigurowac T-Roca pojawia sie pole "Wybierz z dostepnych od reki". Po kliknieciu tam pojawia sie lista samochodow (mozna ją odpowiednio filtrowac) i z silnikiem 1.5 jest troche autek do wyboru a nawet sa z DSG. Kurde kiedy to sie wyprodukowalo? I nie sa to auta ze standardowym wyposażeniem tylko z dodatkowymi opcjami. Co prawda nie sprawdzalem czy faktycznie sa u tych dealerow dostepne bo zadne nie odpowiada mi konfiguracją niemniej jednak jak ktos nie ma specjalnych wymagan to moze warto sprobowac.
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

Dario pisze: 14 gru 2018, 23:10 R_line napisz cos wiecej o swoim T-Rocu albo uzupelnij podpis w sekcji Profil.

Zauwazylem ze wchodząc na strone VW i probujac skonfigurowac T-Roca pojawia sie pole "Wybierz z dostepnych od reki". Po kliknieciu tam pojawia sie lista samochodow (mozna ją odpowiednio filtrowac) i z silnikiem 1.5 jest troche autek do wyboru a nawet sa z DSG. Kurde kiedy to sie wyprodukowalo? I nie sa to auta ze standardowym wyposażeniem tylko z dodatkowymi opcjami. Co prawda nie sprawdzalem czy faktycznie sa u tych dealerow dostepne bo zadne nie odpowiada mi konfiguracją niemniej jednak jak ktos nie ma specjalnych wymagan to moze warto sprobowac.
Tez to przegladalam, okazuje sie ze co innego w internecie a co innego w rzeczywistosci.. w moim miescie nawet sprzedali wszystkie demowki :D
Dzwonilam w pazdzierniku do innego salonu w Polsce gdzie mieli wystawiony na sprzedaz bardzo podobnie skonfigurowany do mojego, okazalo sie ze jest zamowiony i nie moga powiedziec kiedy bedzie.
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
Dario
Posty: 95
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dario »

hej naila, dzieki za rozwianie moich wątpliwości. Tez mialem wrazenie ze przegladam liste samochodow "widmo". Dealer u ktorego ja zamowilem rowniez pozbyl sie demowki.
A czy ktos z oczekujacych kontaktowal sie z VW Polska zeby troche "ponarzekac" w sprawie długiego czasu oczekiwania na T-Roca?
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
pawelp
Posty: 37
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pawelp »

Nie do końca samochody widmo...
ja tak kupiłem, nie demo zarejsrowane tylko nówka....
W zasdzie potzbowalem samochu 'od zaraz' szukałem na stronie vw i otomoto... jak sie pojawia nowy samochód ...trzeba wtedy szybko wykonać telefon... jesli jest jeszcze dostępny to zazwyczaj można na 1-2 dni zarezerwować....
potem należy przyjechać i obejrzeć ' na placu (przynajmniej w Poznaniu) nie można jeździć( nie zarejstowany)...
Z 4 T-roc które przyjechały z 'moim' wszystkie 'poszły' w Max 2 -3 dni...
Srzedawca powiedział mi, że co jakiś czas przyjeżdża kilka nie zamówionych przez nikogo samochodów i wprowadzają je do ogólnej sprzedaży ...
Warto więc szukać... może będzie bardzo zbliżony do wymarzonego... często są to dobrze skonfigurowane z licznymi pakietami...
1.5 TSI ACT Manual; kolor energetic orange + czarny dach; Advance + pakiety drogowy, komfort, design, zimowy, podgrzewana kierownica, nawigacja.
Dario
Posty: 95
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dario »

hej pawelp dzieki za info. Na poczatku roku przed zlozeniem zamowienia tez szukalem czegos od reki ale wtedy nie trafilem odpowiedniej konfigurcji. Dobrze wiedziec ze czasami komus to sie udaje. :)
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
Jasiek69
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2018, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Jasiek69 »

Witam,
Zamówiłem T - Roc wersja premium 1,5 tsi Manual kurkuma z czarnym dachem w kwietniu planowany tydzień produkcji był 41 pózniej spadło na 52 tydzień produkcji.Ostanio byłem u dealera VW CHYLIŃSCY dowiedziałem się ,że planowany tydzień produkcji to 20 tydzień nowego roku ! Ciekaw czy wyprodukują samochod przed terminem końca umowy czyli 30 czerwca 2019 r. Dzwoniłem po innych salonach i niby z silnikami 1,5 Tsi manual maja byc na późna wiosna. Ogólnie bardzo dużo ludzi zrezygnowalo z T - Roc.
1,5 tsi manual, wersja premium, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy,podgrzewana kierownica inne bajery
Zamowiony 04.18
Odbior planowany 13.10.2018
Odbior rzeczywisty 06.19 - moze wtedy
Czas umowy do 30.06.2019
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

Może jest to troche uogulnienie ale jak szukalem passata/superb to dowiedziałem się by szukac na np na otomoto ofert ze zdjęciami. A nie screnami z konfiguratora. Jak nikt nie kupił czy zarezerwował to te oferty ze zdjęciem są samochodow ktore juz są u sprzedawców. Natomias te z grafiką sa tak jak innych oczekujących w produkcji/albo dopiero przyszly i osoba odpowiedzialna jeszcze nie zmieniła ale najlepiej ogladac tylko te ktore juz sa;-)
ODPOWIEDZ