Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
balon
Posty: 102
Rejestracja: 29 lip 2021, 16:17

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: balon »

No to widzę, że mam farta. Zamówiony 11 czerwca. Jedzie już pociągiem do Poznania.

Podejrzewam, że zabierają się za kończenie tych z placu.
Troc Premium indium grey 1.5 + dsg + pakiet sport + pakiet drogowy + keyless + automatyczny bagażnik + kamera cofania + felgi szare Kolumbus 17 - zamówiony 11.06 - wyprodukowany 14.10. Odbiór 23.11.
Passaretti B8 2021 Business z pakietami + dsg
JacK
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2021, 22:53

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JacK »

Szanowni oczekujący
cytując Kazimierza Pawlaka: "Nadejszła wiekopomna chwila" - po 7 miesiącach oczekiwania (auto zamówione 18.03.2021) otrzymałem wiadomość od dealera, że w końcu wyprodukowali mojego wyczekanego T-Roc (dziś rano wskoczyła wizualizacja i instrukcja).
Czekam już tylko na transport.
Do użytkowników stuffromek (zamówienie połowa marca) i szyna (zamówienie koniec marca): mam nadzieję, że wasze auta też zostaną na dniach dokończone.
T-Roc Premium 1.5 DSG Pakiet Drogowy, Pakiet Sport, Pakiet Zima
Ziomekatomek
Posty: 246
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ziomekatomek »

Prawie jak ciąża... Gratulacje!!!
Pool
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2021, 12:15

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Pool »

JacK pisze: 21 paź 2021, 22:21 Szanowni oczekujący
cytując Kazimierza Pawlaka: "Nadejszła wiekopomna chwila" - po 7 miesiącach oczekiwania (auto zamówione 18.03.2021) otrzymałem wiadomość od dealera, że w końcu wyprodukowali mojego wyczekanego T-Roc (dziś rano wskoczyła wizualizacja i instrukcja).
Czekam już tylko na transport.
Do użytkowników stuffromek (zamówienie połowa marca) i szyna (zamówienie koniec marca): mam nadzieję, że wasze auta też zostaną na dniach dokończone.

MASAKRA - współczuję i cieszę się zarazem.
Ja myślałem, że mój zamówiony 30.04.2021 i informacja o zakończeniu produkcji 15.10.2021 (tego samego dnia obrazki itp.) to skandal i hańba dla VW ale jednak ......
Może warto było czekać - zobaczymy
Maciej87
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2021, 17:31

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Maciej87 »

Koledzy ja zamówiłem Passata 27.02.2021 a wyprodukował się 15.10.2021 ;) Według sprzedawcy mam mieć go do odbioru najpóźniej w 1 tygodniu listopada.
szyna
Posty: 72
Rejestracja: 23 sie 2021, 13:41

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: szyna »

@JacK - dobrze słyszeć, że sytuacja na parkingu się poprawia, że w ogóle coś się tam dzieje. Dzięki za ten wpis, trochę rozpalił złudnych nadziei :lol:
Życzę szybkiej i bezproblemowej dostawy :-)
Dużo osób się w ostatnim czasie doczekało ale na mnie jeszcze nie pora, ciąża musi zostać donoszona ;-)
Najgorzej, jak się okaże, że nie warto było czekać, bo i takie opinie często się pojawiają :mrgreen:
Advance 1,5 TSI manual, RM2022, pakiet drogowy, komfort, design + siedzenia "komfort" + kamerka.
-=-
Zamówiony 30.03, tydzien produkcji 17, potwierdzony dopiero 28, produkowany od 30 do 43(!) tygodnia :roll: 47 u dealera, odbiór 8.12 ;-)
pbs
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2021, 10:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pbs »

Cześć, dawno nic nie pisałem, ale śledzę na bieżąco wpisy oczekujących. Jak może pamiętacie zrezygnowałem z mojego t-roca na rzecz Lexusa ux200 którego odbieram już we wtorek, zarejestrowany, kola zimowe itp. Ale do rzeczy, nadal mam podgląd na zamówionego w pierwszym tygodniu kwietnia, wyprodukowanego w części w pierwszym tygodniu lipca i nadal nic, tylko szkic, masakra. Dobrze zrobiłem rezygnując bo pewnie realizacja w moim przypadku to luty 2023. Pozdrawiam wszystkich oczekujących i tych szczęściarzy którym się udało :)
balon
Posty: 102
Rejestracja: 29 lip 2021, 16:17

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: balon »

Ile wyszło za Lexa? Możesz podać wyposażenia oraz finansowanie?
Troc Premium indium grey 1.5 + dsg + pakiet sport + pakiet drogowy + keyless + automatyczny bagażnik + kamera cofania + felgi szare Kolumbus 17 - zamówiony 11.06 - wyprodukowany 14.10. Odbiór 23.11.
Passaretti B8 2021 Business z pakietami + dsg
pbs
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2021, 10:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pbs »

balon pisze: 22 paź 2021, 12:26 Ile wyszło za Lexa? Możesz podać wyposażenia oraz finansowanie?
UX200 F Impression 131tys. wyposażenie podobne jak w zamawianym t- rocu (131tys.) Różnią się materiałami wnętrza na plus uxa. Systemy bezpieczeństwa podobne. Dodałem lakier met. 4,5 alarm 2, kola zimowe 18" 6 (10tys minus rabat 4tys.) Razem 143,5 . Finansowanie własne.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: morfeusz747 »

pbs pisze: 22 paź 2021, 11:38 Cześć, dawno nic nie pisałem, ale śledzę na bieżąco wpisy oczekujących. Jak może pamiętacie zrezygnowałem z mojego t-roca na rzecz Lexusa ux200 którego odbieram już we wtorek, zarejestrowany, kola zimowe itp. Ale do rzeczy, nadal mam podgląd na zamówionego w pierwszym tygodniu kwietnia, wyprodukowanego w części w pierwszym tygodniu lipca i nadal nic, tylko szkic, masakra. Dobrze zrobiłem rezygnując bo pewnie realizacja w moim przypadku to luty 2023. Pozdrawiam wszystkich oczekujących i tych szczęściarzy którym się udało :)
Wielkościowo UX jest zbliżony do Troca czy większy?
ODPOWIEDZ