1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Krysztof »

Ciekawe czy wygranie oprogramowania rozwiąże problem nie tylko z ,,kangurem" ale zdarza się tak że na 2 biegu nie przyspiesza, brak reakcji na padał gazu?.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: paulr »

Przy jakich obrotach?
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Krysztof »

Co do ,,braku mocy" na 2 nie jestem w stanie podać przy ilu obrotach bo nie zwróciłem uwagi. Korzystam z auta sporadycznie.Ale zdarzyło mi się że nie reagował na padał gazu przy zmianie biegów tak jakby się zawieszał. Natomiast zauważyłem że jak,,odpuściłem " gaz i ponownie przyspieszyłem auto jechało prawidłowo.Żona była w serwisie to oczywiście usłyszała, że wiedzą o problemie i będą działać. Dzisiaj dzwoni, do serwisu czy mają program, zobaczymy co powiedzą Miejmy nadzieję że będzie ok.
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Krysztof »

No to najnowszy ,,news" oprogramowanie jest.Natomiast Pan z serwisu , na pytanie czy mają program odpowiedział że nie ma . Gdy usłyszał że w Niemczech i Polsce wgrywają zaczął szukać w systemie i ,,eureka" program jest istnieje. To ,,kur....." człowiek dowiaduje się z Internetu a w serwisie nie wiedzą?.Wgranie zajmuje około 1.5 h.
Zbychersky
Posty: 35
Rejestracja: 13 kwie 2019, 11:36

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Zbychersky »

Właśnie byłem swoim Golfem w serwisie, sprawdzałem po VIN'ie i TPI, wciąż brak aktualizacji :(
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Krysztof »

Zbychersky pytaj się do skutku w serwisach ponieważ oprogramowanie jest pod konkretnym opisem w systemie. Jak mają w Poznaniu i Sosnowcu to muszą mieć wszędzie . Jak coś to dzwoń do Poznania i tam podadzą ci co szukać i jak to nazwali.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: paulr »

W przypadku mojego auta brak nowej wersji:-(
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Pado »

Jeździłem dziś 1.5 tsi/manual, pokazowy z salonu- przebieg 1000km, kangura brak...
jodrak
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2019, 19:03

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: jodrak »

Mam pytanie jakie samochód ma sprzęgło zwykłe czy dwu masę i może być rozwiązanie zagadki
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Krysztof »

Dzisiaj serwis, wgrany nowy program i jak na razie ok, problem zniknął.Jutro jeszcze testy i zobaczymy.Na razie nie udało mi się wywołać ,,kangura".Przejechanie 100 km
ODPOWIEDZ