Kodowanie - modyfikacje

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
KERAM
Posty: 67
Rejestracja: 02 lis 2024, 20:36

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: KERAM »

Co polecacie do monitoringu błędów dla T ROC RP IV 2024 z zabezpieczeniem komponentu SFD2 ?
ODPOWIEDZ