Organizer do bagażnika

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Wachacz
Posty: 509
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: Wachacz »

Ja nie bardzo rozumię po co wykładzina pod koło zapasowe czemu ma to służyć ?.Mogę się tylko domyślać,napisz.
Iso
Posty: 32
Rejestracja: 17 lip 2018, 11:18

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: Iso »

Wachacz pisze: 13 kwie 2022, 23:56 Ja nie bardzo rozumię po co wykładzina pod koło zapasowe czemu ma to służyć ?.Mogę się tylko domyślać,napisz.
Sprawdź wątek " jakie modyfikacja robicie w t-rocach.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: extreme84 »

Jak rozumiem, ta wykładzina to jest na samo dno, czyli gołą blachę i ma na celu wyciszenie auta. Czy będzie pasowała też do wersji bez koła dojazdowego - pod styropian z zestawem naprawczym?
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Wachacz
Posty: 509
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: Wachacz »

Masz rację jest wątek że ma wyciszać ktoś pisze o wyklejaniu matami ale co tam pod kołem ma wyciszać ?,chyba ktoś na siłę szuka "wad", problemów i ulepszeń w t rocu ? Pewnie ma ktoś taki kaprys,zachciankę i sobie "poprawia" mam też takich kumpli oni się w tym lubują.pozdrawiam.
Iso
Posty: 32
Rejestracja: 17 lip 2018, 11:18

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: Iso »

extreme84 pisze: 14 kwie 2022, 7:30 Jak rozumiem, ta wykładzina to jest na samo dno, czyli gołą blachę i ma na celu wyciszenie auta. Czy będzie pasowała też do wersji bez koła dojazdowego - pod styropian z zestawem naprawczym?
Mam właśnie wersję z zestawem naprawczym, napisałem pod koło zapasowe w celu uproszczenia, da się wcisnąć, trochę na siłę ale pasuje.
Iso
Posty: 32
Rejestracja: 17 lip 2018, 11:18

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: Iso »

Wachacz pisze: 14 kwie 2022, 9:29 Masz rację jest wątek że ma wyciszać ktoś pisze o wyklejaniu matami ale co tam pod kołem ma wyciszać ?,chyba ktoś na siłę szuka "wad", problemów i ulepszeń w t rocu ? Pewnie ma ktoś taki kaprys,zachciankę i sobie "poprawia" mam też takich kumpli oni się w tym lubują.pozdrawiam.
Nie są to żadne wady ani problemy, przepraszam Ciebie ale nie raz mam wrażenie że piszesz po to tylko żeby pisać. I zadaj sobie pytanie po co wyciszamy drzwi, pokrywę silnika nadkola, ogólnie mówiąc wiele miejsc nadwozia, tylko dla komfortu akustycznego.Pozdrawiam.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: extreme84 »

Iso pisze: 14 kwie 2022, 10:01
Wachacz pisze: 14 kwie 2022, 9:29 Masz rację jest wątek że ma wyciszać ktoś pisze o wyklejaniu matami ale co tam pod kołem ma wyciszać ?,chyba ktoś na siłę szuka "wad", problemów i ulepszeń w t rocu ? Pewnie ma ktoś taki kaprys,zachciankę i sobie "poprawia" mam też takich kumpli oni się w tym lubują.pozdrawiam.
Nie są to żadne wady ani problemy, przepraszam Ciebie ale nie raz mam wrażenie że piszesz po to tylko żeby pisać. I zadaj sobie pytanie po co wyciszamy drzwi, pokrywę silnika nadkola, ogólnie mówiąc wiele miejsc nadwozia, tylko dla komfortu akustycznego.Pozdrawiam.
A jest faktycznie zauważalna poprawa akustyczna z tą wykładzina? Bo w sumie ja specjalnie nie narzekam, zwykle w czasie jazdy i tak słucham muzyki :-D ale jeśli różnica jest wyraźna, to czemu nie :-)
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Iso
Posty: 32
Rejestracja: 17 lip 2018, 11:18

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: Iso »

extreme84 pisze: 14 kwie 2022, 11:22
Iso pisze: 14 kwie 2022, 10:01
Wachacz pisze: 14 kwie 2022, 9:29 Masz rację jest wątek że ma wyciszać ktoś pisze o wyklejaniu matami ale co tam pod kołem ma wyciszać ?,chyba ktoś na siłę szuka "wad", problemów i ulepszeń w t rocu ? Pewnie ma ktoś taki kaprys,zachciankę i sobie "poprawia" mam też takich kumpli oni się w tym lubują.pozdrawiam.
Nie są to żadne wady ani problemy, przepraszam Ciebie ale nie raz mam wrażenie że piszesz po to tylko żeby pisać. I zadaj sobie pytanie po co wyciszamy drzwi, pokrywę silnika nadkola, ogólnie mówiąc wiele miejsc nadwozia, tylko dla komfortu akustycznego.Pozdrawiam.
A jest faktycznie zauważalna poprawa akustyczna z tą wykładzina? Bo w sumie ja specjalnie nie narzekam, zwykle w czasie jazdy i tak słucham muzyki :-D ale jeśli różnica jest wyraźna, to czemu nie :-)
Szczerze mówiąc nie wiem, dopiero założyłem i raz jechałem w mieście, może podczas jazdy na szosie bez włączonego radia da się słyszeć różnice, ja też jeżdżę z włączonym radiem i dostrzegam różnicę przy zmianie opon o głośności 71 na opony o poziomie 69 decybeli. Wykładzina kosztująca kilkadziesiąt zł i ważąca mniej niż pół kilograma, jeśli nie pomoże to nie zaszkodzi Pozdrawiam
Wachacz
Posty: 509
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: Wachacz »

Ja pamiętam jak tato wyciszał ,wytłumiał filcem Fiata 126p chyba w 1977r ? no ale tam nie dało się wysiedzieć pamiętam jak tym jeździłem przed egzaminem na prawko w 1980r.to wtedy była frajda ???.pozdrawiam
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Organizer do bagażnika

Post autor: Pado »

Wachacz pisze: 14 kwie 2022, 9:29 Masz rację jest wątek że ma wyciszać ktoś pisze o wyklejaniu matami ale co tam pod kołem ma wyciszać ?,chyba ktoś na siłę szuka "wad", problemów i ulepszeń w t rocu ? Pewnie ma ktoś taki kaprys,zachciankę i sobie "poprawia" mam też takich kumpli oni się w tym lubują.pozdrawiam.
Czy twoi kumple też piszą pierdoly na forach?
ODPOWIEDZ