Ksiązka napraw

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Dafik10
Posty: 23
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:51

Ksiązka napraw

Post autor: Dafik10 »

Witajcie T roczki mam zapytanie macie może gdzieś linki do takiej książki o T Rocu np sam naprawiam coś takiego kończy mi gwarancja to bede sam go se prowadził wymiana fitrow itd bo w takiej książce są pokazane właśnie takie wymiany a i jeszcze jedno wiecie może co i kiedy co się wymienia co jakiś czas np filtry swiece plyny itd
Jak macie to napiszcie
Pozdrowiam
Wachacz
Posty: 509
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Ksiązka napraw

Post autor: Wachacz »

Ja zawsze przy wymianie oleju przy 12 max.15 tys.w poprzednim aucie wymieniałem wszystkie filtr oleju,paliwa,powietrza,i kabinowy to niewielki koszt do ceny t roca,płyn hamulcowy to zależy czy ma swoje parametry zalecane 1 na rok ? płyn chłodzący w zależności od marki samochodu od 2 max.5 lat ! chyba nic mądrego nie napisałem to elementarz i gwarancja długiej bezawaryjnej exploatacji samochodu.Stosując "zabójcze" interwały zalecane przez ASO długo autem się nie nacieszymy, tak mogą być "żyłowane" auta flotowe,firmowe tam nie ma czasu bawić się w wymiany co 15 tys./km.ale to tylko moje
42 letni doświadczenie nic wielkiego może koledzy na forum podpowiedzą więcej i mądrzej ?.Obecnego t roca 1,5 tsi.mam na 5 letniej gwarancji a więc jeszcze 4 lata chyba ? "beztroskiego" śmigania.pozdrawiam
ODPOWIEDZ