Kodowanie tpms

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Kodowanie tpms

Post autor: Motik11 »

Witam panowie mam pytanie ma ktoś dostęp do kodowania lub wylosowanie czujników ciśnienia kół ale z zbs.U mnie pisze że nie dostępne a chciałbym to uruchomić jakby ktoś miał będę wdzięczny i sprawdził co nie tak oczywiście na obd11
mmirski
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2021, 13:55

Re: Kodowanie tpms

Post autor: mmirski »

w T-roc nie ma czujnikow cisniena kol
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Re: Kodowanie tpms

Post autor: Motik11 »

wiem ze nie ma idzie z abs i czy ktos posiada wiedze w których sterownikach trzeba kodowac i jak to zrobić
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Kodowanie tpms

Post autor: Pado »

Motik11 pisze: 29 maja 2022, 17:45 wiem ze nie ma idzie z abs i czy ktos posiada wiedze w których sterownikach trzeba kodowac i jak to zrobić
ale co kodować? Chcesz dołożyć tpms? Bo jest także możliwe, choć kosztowne i wg mnie nieopłacalne...
Pablissimo
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2022, 9:15

Re: Kodowanie tpms

Post autor: Pablissimo »

Witam,
Koledze Motik11 chodzi o to ( jak się domyślam) że na wyświetlaczu ma napis że TPMS jest niedostępny. Przerabiam to samo bo wymieniałem maglownicę i wypiąłem akumulator na 2 dni po załączeniu mam właśnie taki komunikat. Podejrzewam że trzeba coś pokombinować z adaptacjami ABS czujnik G85 G 200 i chyba G201 (cytuję z pamięci ) wymaga adaptacji ustawień podstawowych. Nigdzie natomiast nie znalazłem co z TPMS. Na czuja myślę że to również jakiś brakujący Bit w sterowniku (03) ABS ale nie mam opisów :(.
Będę wdzięczy za info jakby się komuś udało.
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Re: Kodowanie tpms

Post autor: Motik11 »

Witaj fajnie by było no też bym skorzystał
ODPOWIEDZ