Side Assist a Rear Traffic Alert

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Side Assist a Rear Traffic Alert

Post autor: bazylosss »

Pany spoko znów płynie jakiś statek do Portugalii znając życie znów guzik będzie i auta załadują nie te co trzeba 😉
Mun
Posty: 138
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Side Assist a Rear Traffic Alert

Post autor: Mun »

L8EK pisze: 09 wrz 2022, 18:43 Potwierdzam - odebrałem swojego i widzę, że tzw. asystenta wyjazdu z miejsca parkowania.
Trochę się pogubiłem 😜, potwierdzasz że masz , czy potwierdzasz że nie masz ?
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
L8EK
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2022, 9:00

Re: Side Assist a Rear Traffic Alert

Post autor: L8EK »

Mam :) Sorki za chaotyczną wypowiedź, ale chodziło mi o to, że system w samochodzie jest i działa tzn. przy cofaniu z miejsca samochód ostrzega o ruchu poprzecznym
Budżak
Posty: 8
Rejestracja: 14 wrz 2022, 20:33

Re: Side Assist a Rear Traffic Alert

Post autor: Budżak »

Rotrzyld pisze: 17 gru 2022, 20:23 Znalazłem artykuł dziennikarza z dalekiej Australii z 8 września br. w którym pisze, że VAG zdecydował ze względu na braki zaopatrzeniowe o wycofaniu w konfiguratorze T-Roc-ów rok modelowy 2023 - systemów: Side Assist, Rear Traffic Alert oraz Proactive Occupant Protection. W Polskim konfiguratorze jeszcze nadal one są, lecz braki materiałowe wpływają na terminowość produkcji gotowych aut i może się to zmienić...
https://www.carexpert.com.au/car-review ... roc-review
Te okrojone wersje to "Grid Edition".
https://www.youtube.com/watch?v=4gL6T8nxD_0
pshemus
Posty: 262
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Side Assist a Rear Traffic Alert

Post autor: pshemus »

Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości czy Rear Traffic Alert jest:
Założyłem dziś bagażnik rowerowy na hak i na zegarach wyświetlił się piękny komunikat "Przyczepa: Side Assist i asystent wyjazdu z miejsca parkowania niedostępne"
yelon
Posty: 16
Rejestracja: 20 maja 2023, 19:35
Lokalizacja: Łomianki

Re: Side Assist a Rear Traffic Alert

Post autor: yelon »

Czyli jak nie mam monitorowania martwego pola to asystenta wyjazdu tez nie ma?
Myślałem że jak są czujniki dookoła auta, te z boku zderzaka to one odpowiadają za rear traffic.
Wachacz
Posty: 509
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Side Assist a Rear Traffic Alert

Post autor: Wachacz »

Rear Traffic Alert to jeden z najbardziej przydatnych systemów bezpieczeństwa w t rocu działający niezawodnie mam ten system w swoim t rocu 1,5 tsi Premium jestem mega zadowolony,kolejny super system bardzo przydatny i działający super to Light Assist !.pozdrawiam
ODPOWIEDZ