Koła Zimowe - spieszmy się kochać lato

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Koła Zimowe - spieszmy się kochać lato

Post autor: Radio »

Jak mój niebieski troc ma letnie i zimowe 18" to jak wygląda? ;)
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Koła Zimowe - spieszmy się kochać lato

Post autor: Ziomekatomek »

Radio pisze: 13 gru 2022, 23:31 Jak mój niebieski troc ma letnie i zimowe 18" to jak wygląda? ;)
Rabini nie są co do tego zgodni, ale wielkie uniwersum wskazuje, że nie najbrzydszy, bo najbrzydszy jest biały i wstyd nim jeździć. Możesz spać spokojnie ;)
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Koła Zimowe - spieszmy się kochać lato

Post autor: Radio »

Ziomekatomek pisze: 14 gru 2022, 8:40
Radio pisze: 13 gru 2022, 23:31 Jak mój niebieski troc ma letnie i zimowe 18" to jak wygląda? ;)
Rabini nie są co do tego zgodni, ale wielkie uniwersum wskazuje, że nie najbrzydszy, bo najbrzydszy jest biały i wstyd nim jeździć. Możesz spać spokojnie ;)
Dobre :lol: :lol: ale powiem uczciwie że nie wiedziałem że białym wstyd jeździć ;)
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Koła Zimowe - spieszmy się kochać lato

Post autor: rob »

Ziomekatomek pisze: 14 gru 2022, 8:40
Radio pisze: 13 gru 2022, 23:31 Jak mój niebieski troc ma letnie i zimowe 18" to jak wygląda? ;)
Rabini nie są co do tego zgodni, ale wielkie uniwersum wskazuje, że nie najbrzydszy, bo najbrzydszy jest biały i wstyd nim jeździć. Możesz spać spokojnie ;)
:roll: :roll: :roll: No nie wiem, przy obecnym VW nie można spać spokojnie. I kolor nie pomoże, nawet ten najbardziej politycznie poprawny :lol: :lol: :lol: .
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Koła Zimowe - spieszmy się kochać lato

Post autor: Wachacz »

Biały po woskowaniu prześliczny,najśliczniejszy ładniejszy jak w salonie,każdy człek cmoka z zazdrości coś pięknego,ale jak będziesz tak uparcie twierdził że BEEE to przemaluję tylko na jaki ? musisz jako ekspert od kolorów podpowiedzieć ???.ostatnio w Niemieckim salonie widziałem żółtego,też prześliczny !!!.pozdrawiam
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Koła Zimowe - spieszmy się kochać lato

Post autor: Spinner »

Wachacz pisze: 14 gru 2022, 20:09 Biały po woskowaniu prześliczny,najśliczniejszy ładniejszy jak w salonie,każdy człek cmoka z zazdrości coś pięknego,ale jak będziesz tak uparcie twierdził że BEEE to przemaluję tylko na jaki ? musisz jako ekspert od kolorów podpowiedzieć ???.ostatnio w Niemieckim salonie widziałem żółtego,też prześliczny !!!.pozdrawiam
Hmm, podejrzana sprawa. Przecież na niemieckim rynku, żółty lakier dla T-Roc'a nie jest oferowany. Czyżby autko w drodze do salonu spadło z lawety i przez nieuwagę odmalowali na żółto?
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Koła Zimowe - spieszmy się kochać lato

Post autor: rob »

Dajcie spokój, bo zaśmiecacie wątek. Infantylna ta dyskusja o kolorach, a tezy o zawstydzających kolorach to już himalaje dziecinady :? :roll: :!:
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
ODPOWIEDZ