Kokpit Piano Black pasażera

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Mun
Posty: 138
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Kokpit Piano Black pasażera

Post autor: Mun »

Czy czarna deska Piano Black po stronie pasażera nota bene czytałem jako denerwujące ze względu na refleksy jest w użytkowaniu bardzo uciążliwa ? To odczucie subiektywne, lecz faktem jest, że to sporej wielkości płyta mocno wypolerowana. Czy można temu jakoś zaradzić by nie migało non stop?
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
Mun
Posty: 138
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kokpit Piano Black pasażera

Post autor: Mun »

Doprecyzuję, owe refleksy to właściwie ciągłe miganie bo płyta jest długa i działa jak lustro. Ustawione jest pod kątem z pochyłem góry w przód i w kierunku drzwi pasażera wiec drzewa latarnie przelatują jak po ekranie monitora. I trudno mówić że kierowca patrzy tylko przed siebie na drogę bo po pierwsze zerka w boczne lusterka a mimo woli kątem oka rejestruje to migotanie.
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
ghostr
Posty: 89
Rejestracja: 11 kwie 2022, 11:09

Re: Kokpit Piano Black pasażera

Post autor: ghostr »

Ja mam starszą wersję z deską z wersji sport, więc jest szara i tak nie odbija lustra, ale znajomy, który ma wersję poliftową okleił listwę ładną folią w profesjonalnym warsztacie detailingowym - on zrobił sobie listę szary mat, podobną do mojej z przedlifta.

Polecam w takim razie takie oklejenie tej listwy, jeżeli samochód jest w finansowaniu leasingowym warto dopytać u dealera czy taka ingerencja jest dopuszczalna, pozdrawiam
Mun
Posty: 138
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kokpit Piano Black pasażera

Post autor: Mun »

Czy owy znajomy demontował to lustro Piano Black czy oklejano bez demontażu ( możliwa fota ?)
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
ghostr
Posty: 89
Rejestracja: 11 kwie 2022, 11:09

Re: Kokpit Piano Black pasażera

Post autor: ghostr »

Montaż folii bez demontowania - po prostu przyklejone na powierzchnię, chyba na ciepło robione, spróbuję załatwić foto i wrzucę tutaj
Mun
Posty: 138
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kokpit Piano Black pasażera

Post autor: Mun »

Czekam zatem na fotkę(i). Z pewnością przydadzą się wielu "olśnionym" użytkownikom.
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
ODPOWIEDZ