Nawigacja

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Konrad00028
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2022, 23:49

Nawigacja

Post autor: Konrad00028 »

Witam
W moim t rocku jest opcja uruchomienia nawigacja fabrycznej ale kosztuje to 3100 zł czy jest jakiś sposób aby ominąć ten sklep VW i zejść z kosztów??? Dziękuje za podpowiedzi.
Slavo_01
Posty: 67
Rejestracja: 22 maja 2022, 17:47

Re: Nawigacja

Post autor: Slavo_01 »

A po co Ci dziadowska nawigacja od VW jak jest google maps z androida? Tak z ciekawości pytam...
rob
Posty: 178
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Nawigacja

Post autor: rob »

Potwierdzam, navi VW jest do niczego, a jak skończy się darmowy okres (u mnie było 3 lata), to za pokazywanie aktualnego natężenia ruchu/korków trzeba dodatkowo płacić. Nie warto, Google Maps miażdży tą volkswagenowską w każdym aspekcie.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Tomekk73
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2020, 13:32

Re: Nawigacja

Post autor: Tomekk73 »

Nie miażdży aż tak. 3 tygodnie temu na A4 nawigacja VW kazała zjechać i ominąć korek, GM pokazywał, że korek daje opóźnienie 8 minut. Posłuchałem GM i stałem 1 h 40 min, bo A4 była zablokowana.
Konrad00028
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2022, 23:49

Re: Nawigacja

Post autor: Konrad00028 »

W swoim VW mam cyfrowe zegary chciałem zobaczyć jak wygląda połączenie nawi i zegarów ale skoro piszecie że nawi jest słaba to ok.
Slavo_01
Posty: 67
Rejestracja: 22 maja 2022, 17:47

Re: Nawigacja

Post autor: Slavo_01 »

Jak chcesz żeby ładnie świeciła się mapa na zegarach to proponuje dokupić. W końcu raz się żyje :)
rob
Posty: 178
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Nawigacjaz

Post autor: rob »

Tomekk73 pisze: 09 sie 2022, 19:37 Nie miażdży aż tak. 3 tygodnie temu na A4 nawigacja VW kazała zjechać i ominąć korek, GM pokazywał, że korek daje opóźnienie 8 minut. Posłuchałem GM i stałem 1 h 40 min, bo A4 była zablokowana.
Niestety, ale navi VW jest bardzo kiepska, prawie pod każdym względem nie dorasta do pięt GM. Jedyny minus, to to, że nie mogę jej wyświetlić między zegarami. A wpadki się zdarzają, ale ich wy wyjątkowość potwierdza tylko regułę.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Domell1
Posty: 23
Rejestracja: 08 gru 2021, 10:02

Re: Nawigacja

Post autor: Domell1 »

Po którejś aktualizacji nawigacja "między zegarami" działa tylko wtedy jeśli uruchomisz ją przed jazdą a nie w trakcie jazdy (zgaś silnik, odpal go ale nie ruszaj i dopiero włącz nawigacje dopiero wtedy zadziała).
Marcin1
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:30

Re: Nawigacja

Post autor: Marcin1 »

Panowie mam pytanie, może ktoś będzie wiedział o co chodzi.
Mam sparowane dwa smartfony z t-rockiem, jak korzystam z pierwszego to mapy google działają, jak z drugiego to nie działają. W menu Użytkownicy mam aktywną ikonę nawigacji dla pierwszego smartfonu i nieaktywną dla drugiego. Nie da się tego zmienić. Wie ktoś o co może chodzić? Dodam, że
połączenie jest bezprzewodowe
Slavo_01
Posty: 67
Rejestracja: 22 maja 2022, 17:47

Re: Nawigacja

Post autor: Slavo_01 »

Spróbuj podłączyć ten drugi telefon kablem. Mój telefon działa tylko na kablu - Android 10, bezprzewodowo natomiast działa na Android 11 w pozostałych telefonach.
ODPOWIEDZ