Nawigacja

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Marcin1
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:30

Re: Nawigacja

Post autor: Marcin1 »

Slavo_01 pisze: 11 sie 2022, 16:51 Spróbuj podłączyć ten drugi telefon kablem. Mój telefon działa tylko na kablu - Android 10, bezprzewodowo natomiast działa na Android 11 w pozostałych telefonach.
Dzięki, sprawdzę to. Właśnie się zaopatrzyłem w kabel. Mam Android 10 więc to pewnie jest przyczyną.
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Nawigacja

Post autor: Ufek »

Android 11 z wyjątkiem Samsungów i zdaje się Pixeli (te już od 10 mają AA bezprzewodowo) oraz WiFi 5Ghz. Oba warunki łącznie. No i w ustawieniach AA w telefonie trzeba sprawdzić czy jest suwaczek przestawiony, że chcemy bezprzewodowo.

Ja muszę żeby zgrać nagranie z kamerki po WiFi zawsze wyłączyć "bezprzewodowość" bo T - roc mi się "wcina" z priorytetem. Ale to już poza tematem.
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
JakubMierz
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2022, 13:28
Kontakt:

Re: Nawigacja

Post autor: JakubMierz »

często znowu zależy to od telefonu, bo miałem ten sam problem z telefonem z Androidem, ale wszystko działa idealnie z iphonem mojej żony
marlod
Posty: 17
Rejestracja: 14 sie 2022, 23:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nawigacja

Post autor: marlod »

A jak właczyć google maps na wyświetlaczu? Zamówiłem system nawigacji Discover Pro z usługą "Streaming&Internet", z
wyświetlaczem 9,2".Na tablicy rozdzielczej chyba też jest nawigacja, ta od VW ?
To czy nawigację z google maps też będę mógł wyświetlać na tym Discover pro wyświetlaczu 9 cali , po sparowaniu z punktem dostępowym internetu na telefonie?
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Nawigacja

Post autor: c3c »

Można wyświetlać mapę od Googla lub Apple na wyświetlaczu 9,2'' (poprzez Android Auto lub Apple CarPlay), ale raczej nie da się jej wyświetlić między zegarami (Digital Cockpit), co jest możliwe z mapą od VW.
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Nawigacja

Post autor: c3c »

Dodam, że podobno można wyświetlić między zegarami informacje dotyczące wskazówek z nawigacji Apple (Apple CarPlay), Google Maps niestety pozostaje tylko na ekranie środkowym nad panelem klimy.
ghostr
Posty: 89
Rejestracja: 11 kwie 2022, 11:09

Re: Nawigacja

Post autor: ghostr »

mam Apple CarPlay i używam, jednak bez fabrycznej nawigacji nie udało mi się zrobić tak aby wskazówki map apple pokazywały się na digital cockpit
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Nawigacja

Post autor: bazylosss »

nie ma opcji CarPlay na wyświetlaczu tzn jakiegoś map google czy yanosika na wyświetlaczu tym gdzie jest prędkościomierz...

jedynie nawigacja fabryczna, mówię jak użytkownik Octavia 4...
marekm
Posty: 13
Rejestracja: 05 lip 2021, 8:36

Re: Nawigacja

Post autor: marekm »

bazylosss pisze: 13 paź 2022, 14:59 nie ma opcji CarPlay na wyświetlaczu tzn jakiegoś map google czy yanosika na wyświetlaczu tym gdzie jest prędkościomierz...

jedynie nawigacja fabryczna, mówię jak użytkownik Octavia 4...
na DC mozna wyswietlic jedynie "wektory" informujace o odleglosci i kierunku jazdy.. bez mapy
ghostr
Posty: 89
Rejestracja: 11 kwie 2022, 11:09

Re: Nawigacja

Post autor: ghostr »

ja nie potrafię włączyć nawet "wektorów".

Czy potrzebna jest do tego wbudowana fabryczna nawigacja aby z mapy "zewnętrznej" np. Apple wyświetlały się te "wskazówki dojazdu"? Czy włącza się to jakoś inaczej i nie jest wymagana wbudowana nawigacja?
ODPOWIEDZ