app problem z audio

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Tadeusz
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2021, 19:14

app problem z audio

Post autor: Tadeusz »

Od pewnego czasu mam problem z dżwiekiem z map google. Zarówno z telefonu xiomi redmi note 8 jak i samsunga galaxy a32 wskazówki nawigacji nie są przekazywane. Resetowałem ustawienia telefonów, zmieniałem ustawienia w samochodzie i nic!. Telefony działają, bt działa, muzyka działa radio też a wskazówek nawigacji brak. Może ktoś się z tym spotkał albo coś ja przegapiłem prosze o pomoc wskazówki sugestie.
ghostr
Posty: 89
Rejestracja: 11 kwie 2022, 11:09

Re: app problem z audio

Post autor: ghostr »

Cześć, spróbuj na podłączonym już telefonie do auta (bezprzewodowo, przewodowo, jak wolisz) włączyć nawigację z pozycji telefonu - upewniając się, że w aplikacji mapy Google masz włączone dźwięki.

U mnie czasem też ten problem występuje, czytałem na zagranicznych forach że "tak już jest".

U mnie gdy włączam nawigację poprzez ekran w aucie nie pojawią się dźwięki, "kończę" nawigowanie i włączam trasę jeszcze raz, klikając rozpocznij nawigację w telefonie i wtedy wszystko gra
Tadeusz
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2021, 19:14

Re: app problem z audio

Post autor: Tadeusz »

Próbowałem ale jednak bez pozytywnego efektu.
Problem zniknął ale szczerze powiem; nie wiem w jaki sposób. W pozycji "dżwięki" w meni samochodu przestawiłem pozycję "maksymalna głośność włączenia" na maksimum (było na 1/4) i głos nawigacji powrócił zarówno przewodowo jak i bt. Nie mam pojecia jaki to ma z tym związek ale nawigacja z telefonu działa.
manus
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2022, 22:58

Re: app problem z audio

Post autor: manus »

Czy ktoś próbował odtwarzać pliki audio w formacie flac z karty sd…?
ODPOWIEDZ