Podgrzewana kierownica

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Slavo_01
Posty: 67
Rejestracja: 22 maja 2022, 17:47

Podgrzewana kierownica

Post autor: Slavo_01 »

Witam
Chciałbym zapytać jak mocno grzeje kierownica w Waszych samochodach? Mam poczucie że w moim bardzo lekko i dość długo się nagrzewa do w sumie niewielkiej temperatury. Chcę to reklamować, ale chciałbym zapytać o wasze odczucia czy macie podobne wrażenie?
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: Ziomekatomek »

Ustawienia mocy grzania kierownicy są niezależne od mocy grzania foteli.
Musisz wejść głębiej w ustawienia klimatyzacji. Prawy dolny róg symbol koła zębatego. Ja miałem domyślnie ustawiona minimalna moc grzania.
Slavo_01
Posty: 67
Rejestracja: 22 maja 2022, 17:47

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: Slavo_01 »

Rzeczywiście :), dzięki za radę. Miałem ustawione na minimalnym poziomie.
Gutek
Posty: 24
Rejestracja: 22 lip 2022, 12:57

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: Gutek »

Witam, podłączę się pod temat. U mnie też słabo grzeje, ale nie znalazłem u siebie takiej opcji w trybikach klimatyzacji, mam tam tylko opcję: automatyczny obieg zamknięty (z pamięci - coś w tym stylu). Mój T-roc to FL podobno już MY23 z MIB3 jeśli to istotne. Rozumiem, że to ustawienie jest niezależne od poziomu 3 kresek wybieranych przyciskiem z kierownicy? Może ktoś wrzucić fotkę jak to wygląda na ekranie?
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: Braders »

Masz już my2023 wyprodukowany po sierpniu? Ile trwał transport?
Gutek
Posty: 24
Rejestracja: 22 lip 2022, 12:57

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: Gutek »

Witam, tu wątek o kierownicy :). To o co pytasz opiszę w wątku "Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?"
Slavo_01
Posty: 67
Rejestracja: 22 maja 2022, 17:47

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: Slavo_01 »

Gutek pisze: 18 wrz 2022, 18:58 Witam, podłączę się pod temat. U mnie też słabo grzeje, ale nie znalazłem u siebie takiej opcji w trybikach klimatyzacji, mam tam tylko opcję: automatyczny obieg zamknięty (z pamięci - coś w tym stylu). Mój T-roc to FL podobno już MY23 z MIB3 jeśli to istotne. Rozumiem, że to ustawienie jest niezależne od poziomu 3 kresek wybieranych przyciskiem z kierownicy? Może ktoś wrzucić fotkę jak to wygląda na ekranie?
Ja mam wersję z 2021, więc opiszę jak to u mnie działa. Klikasz na to środkowe kółko AUTO/MENU panelu klimatyzacji na guzik MENU. Pojawia się widok wnętrza kabiny i w prawym dolnym rogu są 2 zębatki. Klikasz na nie i pojawiają się opcje intensywności grzania kierownicy.
Na marginesie dodam, że to mój 3-ci samochód z grzaną kierownicą i po raz pierwszy spotykam się z ustawieniami intensywności grzania.
Gutek
Posty: 24
Rejestracja: 22 lip 2022, 12:57

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: Gutek »

No to u mnie jest inaczej, dostęp do grzania kierownicy mam tylko z przycisku na kierownicy właśnie i klikając go mogę zmieniać intensywność (3 kreski) lub wyłączyć. Na ekranie radia nic nie znalazłem co mogłoby dotyczyć grzania kierownicy, tylko klima i fotele. Mam wrażenie, że mogłoby to współgrać z temperaturą zewnętrzną - im cieplej tym słabiej grzeje. Przyjdzie zima to się okaże.
ODPOWIEDZ