Felgi aluminiowe - co polecacie?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Marecki1976 »

michnik widzę że jesteś trochę podjarany, spokojnie wszystkim się felga otwiera tylko nie Tobie . Jeśli chodzi o produkcję to nie wiem jedni mówią że Niemcy a chiny robią podróbke ale faktycznien to bedzie Rosja.
A z tymi zdjęciami to dla mnie dziwnie bo na każdej grupie nie ma problemu z wrzucaniem tylko tutaj jakaś chora sytuacja a wiele by uprościło temat przekazywania, chyba że ja coś nie tak robię.
A z Dezentu chodziło mi o tą felgę
Felgi aluminiowe DEZENT TA dark 7,00x17 5x112,00 ET45,00
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
michnik
Posty: 61
Rejestracja: 09 sie 2021, 13:57

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: michnik »

Po co wrzucać cokolwiek na to forum.
Zdjęcia umieszczamy np. na darmowym photos.google.com
Potem otwieramy wybrane z naszej galerii zdjęcie w nowej zakładce i kopiujemy adres zdjęcia.
Skopiowany link wklejmy po wybraniu przycisku WSTAW OBRAZEK przy redagowaniu postu na forum.
Koniec.
Nic nie jest wgrywane na serwer forum.
Tak wstawiony do postu link do zdjęcia na ZWENĘTRZNYNM serwerze, w tym wypadku google photos powoduje wyświetlenie zdjęcia a nie linku.

Obrazek

A tu widać link a nie widać zdjęcia bo nie użyliśmy przycisku WSTAW OBRAZEK przy redagowaniu postu na forum
https://lh3.googleusercontent.com/pw/AM ... authuser=0
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Marecki1976 »

Aa widzisz trochę techniki i człowiek się zgubił😉 a widzę masz z Dezenta felgi teraz mi gość zadzwonił który sprzedaje dezenta ale ma też te rst i dlatego mi się jakoś skojarzyło że rst to dezent ale wszystko już poprawione👍. To w dezencie niby jest made in germany i made in china niby trzeba zwracać na to uwagę.
Dobrze się sprawują ?
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
michnik
Posty: 61
Rejestracja: 09 sie 2021, 13:57

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: michnik »

Marecki1976 pisze: 20 mar 2023, 11:32 Aa widzisz trochę techniki i człowiek się zgubił😉 a widzę masz z Dezenta felgi teraz mi gość zadzwonił który sprzedaje dezenta ale ma też te rst i dlatego mi się jakoś skojarzyło że rst to dezent ale wszystko już poprawione👍. To w dezencie niby jest made in germany i made in china niby trzeba zwracać na to uwagę.
Dobrze się sprawują ?
Made in Germany.
Jeździły w poprzednim VW 4 lata.
Teraz to ich piąty sezon zimowy.
Po wyjeździe z myjni wyglądają świetnie.

Obrazek

Zabrudzone już gorzej.
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Marecki1976 »

Ladnie wyglądają ale to mają do siebie że przy ciemnych kolorach czarny grafit antracyt są podatniejsze i bardziej widać brud niż jak całe srebrne . Nie wiem czy mam rację ale tak mi się wydaje dlatego cały czas się zastanawiam nad tymi polerowanymi z dodatkami czerni bo one jeszcze gorzej będą wyglądać a szczególnie to piano czarne . Zobaczę jak nic nie znajdę to trudne założę na lato te nowe co miałem w orginale z salonu 16 chestery-szału nie będzie Ale za to nowe orginalne a nie wiem jak wyrzymale.
Może ktoś widział fajnie się prezentujące felgi pasujące do koloru szarego pojazdu bo ja już chyba jestem zbyt przyzwyczajony do całych srebrnych bo wszystkie 3 VW I nawet Fiata mam-miałem w kolorze szarym i zawsze felgi srebrne 😀?
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
pshemus
Posty: 262
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: pshemus »

Ja wziąłem do mojego te 17'' ze sklepu VW - one są ciemnoszare, powinny dobrze pasować np. do Indium Grey:
https://vw-sklep.pl/kolo-zimowe-t-roc-m ... ental-lewe

Cena jest absurdalna, ale może da się dostać używki. Mnie się udało powalczyć trochę z ceną z racji opóźnień dostawy.
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Marecki1976 »

Ładne. Szukałem wcześniej tych Merano ale na rynku wtórnym ciężko ale znalazłem coś takiego w szarości i się nad tym zastanawiam.
https://photos.google.com/photo/AF1QipO ... 9UKSNQ7T7P
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: VDR »

michnik pisze: 20 mar 2023, 10:28 Po co wrzucać cokolwiek na to forum.
Zdjęcia umieszczamy np. na darmowym photos.google.com
A potem za pół roku, rok, 3 lata etc - są takie wątki śmieci bo nie ma w nich zdjęć bo autor usunął fotki z googla, albo fotosik skasował po iluś tam miesiącach i nie wiadomo o co chodzi. Ktoś trafia na taki temat a i tak nic się z niego nie dowie.
michnik
Posty: 61
Rejestracja: 09 sie 2021, 13:57

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: michnik »

VDR pisze: 22 mar 2023, 8:08
michnik pisze: 20 mar 2023, 10:28 Po co wrzucać cokolwiek na to forum.
Zdjęcia umieszczamy np. na darmowym photos.google.com
A potem za pół roku, rok, 3 lata etc - są takie wątki śmieci bo nie ma w nich zdjęć bo autor usunął fotki z googla, albo fotosik skasował po iluś tam miesiącach i nie wiadomo o co chodzi. Ktoś trafia na taki temat a i tak nic się z niego nie dowie.
Będę bardzo wdzięczny za instrukcje jak wstawić obrazek do posta. Bo mnie się jakoś nie udaje.
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Marecki1976 »

Też byłbym za tym żeby tu można wstawiać zdjęcia trochę by ułatwiło nasze konwersacje.
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
ODPOWIEDZ