Felgi aluminiowe - co polecacie?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Marcin1
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:30

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Marcin1 »

Wie ktoś, czy wymiana felg (poza ASO) na kupione na oponeo ma jakiś wpływ na gwarancję?
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: baxior »

Jeśli felgi zgodne ze specyfikacją, czyli rozmiar, szer, otwór centrujący i ET to nie ma wpłuwu. Ważne, żeby parametry się zgadzały.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Wachacz »

Ja się dziwię po co kupować w drogim sklepie jakim jest Oponeo skoro jest tyle tańszych sklepów internetowych.Ja kupuję od bardzo dawna np.opony w "necie" i zawsze wychodzi taniej jak w Oponeo,ostatnio sąsiad kupił w Oponeo opony do Tiguana jak mu pokazałem że można sporo taniej to zrobił wielkie oczy i powiedział że reklama w telewizji jest taka "wiarygodna" i przekonywująca i zamówił a nie sprawdził innych ofert ?.
Marcin1
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:30

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Marcin1 »

A wy jak robicie, macie dodatkowy komplet kół na oponach zimowych, czy zmieniacie same opny?
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: baxior »

Dodatkowe alusy z zimówkami 😉 Alu w zeszłym roku nowe kosztowały mnie 2 tyś. Sporo po różnych forach czy fb jest oryginalnych 17" do kupienia.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Wachacz »

W tych czasach nikt przy nowych autach nie szarpie samych opon tylko wymienia komplet szybsza wymiana szkoda "maltretować" opony i felgi.Teraz fachowcy zalecają takie same rozmiary kół zimowych i letnich,podpowiem bo niedawno to przerabiałem alusy w idealnym stanie 17 kupiłem na allegro za ok.900 zł ! Opony ok.2400 zł a więc o połowę taniej niż za nowe więc warto auto super wygląda.Koła na zdjęciach na moim poście wyżej na forum.pozdrawiam
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: baxior »

baxior pisze: 06 paź 2022, 11:31 Dodatkowe alusy z zimówkami 😉 Alu w zeszłym roku nowe kosztowały mnie 2 tyś. Sporo po różnych forach czy fb jest oryginalnych 17" do kupienia.
Same Alu nowe 2 tyś + nowe zimówki 1800😉 sorki za błąd.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Slavo_01
Posty: 67
Rejestracja: 22 maja 2022, 17:47

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Slavo_01 »

Ja kupiłem nowe alu na OLX z fakturą VAT23 - 4szt. za 1150zł (oryginał AUDI) o parametrach 7/16 ET46 + zimówki 215/60 16. Całościowy koszt 3000zł brutto za dodatkowy komplet.
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Wachacz »

Alusy 16 mogą tak kosztować sąsiad ma na t rocu 16 zimowe nie fajnie to wygląda patrząc na moje zimowe 17 to niebo a ziemia autko na 17 super wygląda !.
Misha91
Posty: 85
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Felgi aluminiowe - co polecacie?

Post autor: Misha91 »

Słuchajcie bo cały czas się zastanawiam i zastanawiam.
Jaką marke polecilibyscie? RONAL, RIAL, BORBET a może zupełnie jakaś inna? Poszukuję felg antracytowych do Troca w kolorze Indium Grey. Szukałem na oponeo, ale też w VW w salonie, jak im się przedstawi wycenę z innego miejsca to nawet schodzą z ceny i to sporo. Polecicie jakaś markę tak żeby kupić coś dobrego ale nie przepłacać może?
ODPOWIEDZ