Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
art3k
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2022, 8:42

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: art3k »

nie wiem kto ci tak na drożyznę biadoli, ale że ceny (nie tylko benzyny) rosną, to fakt.
i nie masz się co chwalić marnymi 130 tys. w gotówce, na mnie to żadnego wrażenia nie robi... a oszczędności się gromadzi z oszczędności, nie z bezsensownego szastania kasą. nawiasem mówiąc, czy to aby nie ty przechwalasz się w co drugim poście, jak to tanio olej w jakimś tam serwisie wymieniałeś? nie stać cię na normalny serwis w ASO, panie 130 tys. gotówką? sorry za złośliwość, ale nie mogłem się powstrzymać, chwalipięto.
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: Ufek »

Nie ma to jak gównoburza :-)
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
Spinner
Posty: 680
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: Spinner »

No, no! 130 tysi to nie w kij dmuchał. To są dokładnie 3 dniówki pana Filipiaka, prezesa Comarch'a!
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: Wachacz »

Ja nie po to piszę żeby się chwalić oczywiście jako młody emeryt jestem z siebie dumny że mam i mogę życzę tego wszystkim emerytom,ale po to że jak cię stać na nowe auto to nie "rzeźbimy w g....e" I tyle.To że potrafię znaleźć serwis i olej gdzie zapłacę o kilka stówek mniej to racjonalne myślenie i zdrowy rozsądek bardzo wskazany w tych czasach.Pytasz kto tak biadoli ja pracowałem z ludźmi którzy zarabiali 11 tys/netto ale jak paliwo podrożało 5 gr.to całą zmianę było biadolenie tak mamy.Czy dla Polaka 130 tys.gotówka to dużo ? Ok.1,5 mln pracujących płaci 2 próg podatkowy na 16 mln ? Jeszcze 4,5 lat temu było to 600 tys.w bankach kilka procent ma oszczędności przeciętny Polak nie ma grosza na koncie chyba macie odpowiedź co to jest 130 tys/zł w dłoni.przepraszam że o tym piszę
nie na temat trochę w tym "siedzę"przeciętny Polak o tych danych nie ma pojęcia i słyszymy dziwne wypowiedzi.Panowie bez złośliwości nie atakujcie "biednego" emeryta lać do baku i śmigać-pozdrawiam.
art3k
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2022, 8:42

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: art3k »

Wachacz, wrzuciłeś komentarz co najmniej niestosowny, do tego całkowicie niezwiązany z tematem i co gorsza nijak się mający do tego co pisałem.

Po pierwsze, zupełnie nie interesuje mnie twój status ani możliwości majątkowe. I niestosowne jest, że się o tym tak namiętnie rozpisujesz. Kompleksy jakieś leczysz, czy co?
Po drugie, bo widać, że nie kumasz o co biega - jako to właściwie jest?
Jak ty oszczędzasz na wymianie oleju, to jest racjonalne myślenie i zdrowy rozsądek, ale oszczędna jazda i zmniejszenie zużycia paliwa, i w konsekwencji mniejsze rachunki na cepeenie (nie wspominając o mniejszej ilości spalin w powietrzu), to już jest biadolenie, tak? Sorry, ale lekko to trąci hipokryzją...

Przemyśl to sobie pls. Tu zaglądają różni ludzie, a pisząc takie napastliwe posty jak ten o biadoleniu, możesz jeszcze - chcąc nie chcąc - kogoś urazić.
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: Wachacz »

Nie bądź taki przejęty ludzie piszą jak uważają po to jest forum nie chcesz nie pisz i nie czytaj,to co piszesz też pewnie nie wszystkim pasuje no i co z tego ? czasami tak jest że wyjdzie nie na temat nie pierwszy raz na forum ale czegoś zawsze można się dowiedzieć a to plus i tyle,lać berbeluchę do baku i śmigać.pozdrawiam.
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: baxior »

Wachacz pisze: 11 mar 2022, 18:04 Nie bądź taki przejęty ludzie piszą jak uważają po to jest forum nie chcesz nie pisz i nie czytaj,to co piszesz też pewnie nie wszystkim pasuje no i co z tego ? czasami tak jest że wyjdzie nie na temat nie pierwszy raz na forum ale czegoś zawsze można się dowiedzieć a to plus i tyle,lać berbeluchę do baku i śmigać.pozdrawiam.
Jak już coś piszemy na forum to zgodnie z zasadami języka polskiego.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: Wachacz »

baxior pisze: 11 mar 2022, 18:43
Wachacz pisze: 11 mar 2022, 18:04 Nie bądź taki przejęty ludzie piszą jak uważają po to jest forum nie chcesz nie pisz i nie czytaj,to co piszesz też pewnie nie wszystkim pasuje no i co z tego ? czasami tak jest że wyjdzie nie na temat nie pierwszy raz na forum ale czegoś zawsze można się dowiedzieć a to plus i tyle,lać berbeluchę do baku i śmigać.pozdrawiam.
Jak już coś piszemy na forum to zgodnie z zasadami języka polskiego.
Jestem na emeryturce i nie chce mi się na to zwracać uwagi Tobie też to proponuję pisz na luzie na forum ja i inni pr,ecztają.pozdrawiam
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: baxior »

Emerytura czy jakikolwiek inny argument nie jest powodem aby nie szanować swojego języka. Sorry, ale nie jest to dla mnie wytłumaczenie. Postawienie przecinka, kropki czy innego znaku interpunkcyjnego lub brak go w ogóle często prowadzi do zmiany sensu wypowiedzi, a co za tym idzie do niepotrzebnych dyskusji, nieporozumień czy nawet kłótni.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Spalanie silnika 1.5 TSI 150 KM w T-Rocu

Post autor: Wachacz »

baxior pisze: 11 mar 2022, 19:52 Emerytura czy jakikolwiek inny argument nie jest powodem aby nie szanować swojego języka. Sorry, ale nie jest to dla mnie wytłumaczenie. Postawienie przecinka, kropki czy innego znaku interpunkcyjnego lub brak go w ogóle często prowadzi do zmiany sensu wypowiedzi, a co za tym idzie do niepotrzebnych dyskusji, nieporozumień czy nawet kłótni.
Widzisz u mnie jest trochę inaczej troszeczkę "kaleczę"po Czesku,trochę po Niemiecku szkoda że nie potrafię po Węgiersku bo by mnie z forum skreślili za pisownię i tak mi się miesza daj spokój ty pisz jak chcesz mi to nie przeszkadza ja rozumię co jest napisane,cieszyć się z fajnego autka lać do pełna za 8 zł i śmigać ! Jutro do Czeskiej "Szwajcari".pozdrawiam.
ODPOWIEDZ