Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: baxior »

Ładny🤣 Taki śnieżnobiały🤣🤣🤣
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: Marecki1976 »

Jak to mówią jest bat to o konia juz łatwiej 😀... ale chyba nie w firmie VW 😀
A kolor będzie przemalowany 😀
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
Galux20
Posty: 424
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: Galux20 »

Tak poważnie ładnie się prezentuje.
1.5 DSG 6,0 spalanie
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: c3c »

Marecki1976 pisze: 19 gru 2022, 14:52 Mój troc to wersja standard-okrojony 😀
Rozumiem, że to zakup w nowej eksperymentalnej formule sprzedaży VW pod nazwą kodową DIY ;)
Pierwszy pakiet dostarczony, teraz już będzie z górki :)
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: Marecki1976 »

c3c
😀👍
Ostatnio zmieniony 20 gru 2022, 17:03 przez Marecki1976, łącznie zmieniany 1 raz.
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
Mun
Posty: 139
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: Mun »

Ale tu jest temat " pokaż swojego Troka- temat zdjęciowy ". Ten cud zamieszał Ci w głowie🤦. I Panie też tutaj funkcjonują.
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: Edyta »

Przyszedł czas i na mnie - odebrany wczoraj, na letnich oponach (bo i po co na te maksymalnie dwa tygodnie szarpać się z zimówkami, pomyślałam, a potem dzień przed odbiorem moje miasto zasypało śniegiem :lol: ) - więc przejażdżki na razie ostrożne, czekam na atak wiosny bo ledwo dziś wyjechałam z tego leśnego parkingu po spacerze ;)
Obrazek
Pierwsze jazdy t-rokiem z dsg to czysta przyjemność, potrzebuję jeszcze chwili żeby dopasować się na miejscu kierowcy i wyczuć wymiary i promień skrętu przy parkowaniu, ale dopiero 70 km za nami.
Zaskoczyły mnie dość twarde fotele, dobrze że mam ergoactive, wiem już też że te piękne czarne 18stki są trochę kosztem komfortu, ale ja akurat preferuję sztywniejsze zawieszenia - na szczęście nadal jest dość "jędrnie".
Świetnie prezentuje się wnętrze, klapa bagażnika otwierana machnięciem nogą mnie zachwyca, w kwestii keyless musiałam sięgnąć do instrukcji bo do tej pory widziałam takie rozwiązanie tylko w renault (imho vw robi to lepiej ;) )
No i czerwony lakier wyjątkowo im się udał, mieni się w słońcu jeszcze bardziej niż moja równie czerwona yamaha :)
Obrazek
/edit: I jeszcze jedno: warto było na niego czekać. Miałam już na oku kilka samochodów "od ręki", ale żaden nie miał takiej konfiguracji, cieszę się że wystarczyło mi cierpliwości.
Galux20
Posty: 424
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: Galux20 »

🔥 na śniegu
1.5 DSG 6,0 spalanie
darkovy
Posty: 16
Rejestracja: 16 lis 2022, 23:50

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: darkovy »

Dziwne, że w pakiecie Black Style dorzucają takie aluminiowe 'kwiatki' z przodu i z tyłu. Nie razi to na żywo ? Poza tym wygląda super :)
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: Daro2 »

No powiem ci Edyta że wygląda pięknie👍
Gratuluję i życzę szerokości
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
ODPOWIEDZ