Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: c3c »

Nie natrafiłem na taki temat w dziele T-Roca, więc pozwalam sobie takowy założyć. Jeśli coś przeoczyłem, to proszę Admina o wysłanie tematu do kosza.
Zatem zapraszam do pokazywania zdjęć swoich wspaniałych aut tutaj. Mile widziane dodatkowe informacje o swoim samochodzie.

To może ja zacznę, żeby nie było, że ktoś się kryguje być pierwszy ;)

Zamówiony w kwietniu 2022, produkcja wrzesień 2022, odebrany październik również 2022.
Wersja Style, silnik 1.5, skrzynia DSG, a prezentuje się następująco:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
andy1951
Posty: 215
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: andy1951 »

Bardzo ładny szerokiej drogi
Indi
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: Indi »

Fajne autko, życzę samych przyjemności.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: c3c »

Dziękuję bardzo, na razie się poznajemy w wolnych chwilach, bo to samochód bardziej mojej prawie małżonki, to ona go użytkuje na co dzień. Ale jest to tak fajne auto, że podkradam kiedy mogę ;)
generalcez
Posty: 9
Rejestracja: 18 paź 2022, 22:27

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: generalcez »

Cześć, srebrny T-ROC w wersji life, fotka z trasy na szybko ;)

Obrazek
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: c3c »

Bardzo ładnie wygląda w tym kolorze. Ja miałem spory dylemat: petrol blue, srebrny pyrit, ascot gray, pure white, indium gray... Na szczęście moja piękniejsza połowa weszła do salonu i wskazała na jeden z samochodów tam stojących mówiąc "taki" i było po problemie ;)
alex2205
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2022, 15:44

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: alex2205 »

Bardzo ładnie się prezentuje :) Jak wrażenia z użytkowania? Po tych pierwszych dniach użytkowania coś byście zmienili? Dołożyli lub żałujecie, że coś zostało dodane do konfiguracji?

Po cichu zazdrościmy, że już możecie sobie śmigać Waszym T-roc' kiem :D
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: c3c »

Jeśli o mnie chodzi, to wrażenia jak najbardziej pozytywne, prowadzi się fantastycznie, spalanie na racjonalnym poziomie, w trasie udało mi się zejść do 5,8 l/100km jadąc spokojnie, ale nie "dziadkowo".
Największe wrażenie zrobiły na mnie jednak ledy matrycowe. Uważam, że pomimo dość sporej dopłaty, są warte każdej wydanej złotówki. Z uwagi na matrixy zresztą, zdecydowaliśmy się na wersję Style, a nie R-line, bo dopłata za nie w "erlajnie" była sporo wyższa i musze przyznać, że absolutnie nie żałuję tej decyzji.

Jedyna rzecz, nad którą zastanowiłbym się raz jeszcze, to droższa wersja nawigacji. Chyba wybrałbym jednak Discover Media, a nie Discover Pro, a za zaoszczędzoną różnicę wziął dach panoramiczny :)
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: bazylosss »

c3c pisze: 25 paź 2022, 13:51 Jeśli o mnie chodzi, to wrażenia jak najbardziej pozytywne, prowadzi się fantastycznie, spalanie na racjonalnym poziomie, w trasie udało mi się zejść do 5,8 l/100km jadąc spokojnie, ale nie "dziadkowo".
Największe wrażenie zrobiły na mnie jednak ledy matrycowe. Uważam, że pomimo dość sporej dopłaty, są warte każdej wydanej złotówki. Z uwagi na matrixy zresztą, zdecydowaliśmy się na wersję Style, a nie R-line, bo dopłata za nie w "erlajnie" była sporo wyższa i musze przyznać, że absolutnie nie żałuję tej decyzji.

Jedyna rzecz, nad którą zastanowiłbym się raz jeszcze, to droższa wersja nawigacji. Chyba wybrałbym jednak Discover Media, a nie Discover Pro, a za zaoszczędzoną różnicę wziął dach panoramiczny :)

A powiedz czy te ledy matrycowe to są tylko ta droższa opcja, czy opcja Led Plus to jest to samo? Tylko bez tej listwy podświetlanej co idzie na przodzie ?
alex2205
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2022, 15:44

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: alex2205 »

Czyli ogólnie wszystko dobrze wybraliście i skonfigurowaliście, no to nic tylko się cieszyć i jeździć. :D
bazylosss pisze: 25 paź 2022, 14:12 A powiedz czy te ledy matrycowe to są tylko ta droższa opcja, czy opcja Led Plus to jest to samo? Tylko bez tej listwy podświetlanej co idzie na przodzie ?
Matrixy mają dynamiczne sterowanie światłami, dynamiczne kierunkowskazy i tą podświetlaną listwę o której piszesz. Generalnie to gołym okiem widać różnicę. Te światła to chyba jeden z większych plusów Volkswagena, chociaż pewnie dla osoby, która nie jeździ dużo po zmroku może to nie być aż tak istotne.
ODPOWIEDZ