Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
ghostr
Posty: 89
Rejestracja: 11 kwie 2022, 11:09

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: ghostr »

Jak dodać zdjęcia na forum? Próbuję wrzucić ale mi nie idzie coś…
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: baxior »

> Pełny edytor i podgląd > załączniki > dodaj pliki ;) Pamięjaj o zmniejszeniu rozmiaru fotki 😁
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: c3c »

bazylosss pisze: 25 paź 2022, 14:12 A powiedz czy te ledy matrycowe to są tylko ta droższa opcja, czy opcja Led Plus to jest to samo? Tylko bez tej listwy podświetlanej co idzie na przodzie ?
Tak jak pisze alex2205, to inne światła - w matrixach są bodajże 24 segmenty led na reflektor. Przy współpracy z Dynamic Light Assist poszczególne segmenty mogą być wyłączane niezależnie, aby nie razić nadjeżdżających z naprzeciwka. Przy Led Plus system Light Assist steruje światłami drogowymi automatycznie, ale na zasadzie ON/OFF, czyli są długie/nie ma długich. Dodatkowo, prócz różnic wcześniej wymienionych, są nieco inne światła z tyłu - nieco inna grafika i dynamiczne kierunkowskazy (te dynamiczne kierunkowskazy to z tyłu są, a nie z przodu, ale moim zdaniem to tylko sztuka dla sztuki przy takich krótkich kierunkach z tyłu, jakie są w T-Roku).

ghostr pisze: 25 paź 2022, 21:47 Jak dodać zdjęcia na forum? Próbuję wrzucić ale mi nie idzie coś…
Z uwagi na niewielki rozmiar zdjęć dopuszczony przez forum linkowałem zdjęcia z Flickr, ale można wspomóc się również innymi stronami hostingowymi do zdjęć, np. zapodaj.net, iv.pl, imgupload.pl, postimages.org itp.
generalcez
Posty: 9
Rejestracja: 18 paź 2022, 22:27

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: generalcez »

Ja postaram się za jakiś czas wrzucić więcej fotek niż ta jedna ze stacji ;) Co do samego samochodu to daje poczucie takie zwinności, zawieszenie sprawdza się też na gorszych drogach, silnik chodzi cicho, wszystko jest pod ręką, skrzynia dsg pracuje bardzo szybko, choć czasami czuć delikatny lag. Próbowałem korzystać z park assist, ale na moim miejscu nie kończy parkowania do końca i każe przejąć stery po drodze, najpewniej winna krzaków za miejsce parkingowym. Na razie nie odczuwam, że czegoś mi brakuje, wręcz przeciwnie czuję, że nie wykorzystuje wszystkich bajerów, rozważyłbym może dopłatę do świateł
marko_o
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2022, 7:12

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: marko_o »

Szanowni właściciele T-roc ze światłami Matrix -> Możecie wrzucić fotkę przodu po zmorku ze świecącą listwą na grillu? : )
Mignął mi ostatnio T-roc w nocy i jakbym widział rozświetloną choinkę : ) Da się w przypadku Matrixów tą listwe jakoś dezaktywować? W jakim trybie ta listwa świeci?
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: Spinner »

baxior pisze: 25 paź 2022, 21:54 > Pełny edytor i podgląd > załączniki > dodaj pliki ;) Pamięjaj o zmniejszeniu rozmiaru fotki 😁
Właśnie. Nie ma potrzeby walenia fotek "na cały ekran" bo koń jaki jest każdy widzi. Szkoda miejsca na stronie i na serwerze, bo forum pewnie jeszcze jakiś czas podziała.
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: c3c »

marko_o pisze: 27 paź 2022, 19:45 Szanowni właściciele T-roc ze światłami Matrix -> Możecie wrzucić fotkę przodu po zmorku ze świecącą listwą na grillu? : )
Mignął mi ostatnio T-roc w nocy i jakbym widział rozświetloną choinkę : ) Da się w przypadku Matrixów tą listwe jakoś dezaktywować? W jakim trybie ta listwa świeci?

Światła dzienne
Obrazek



Światła postojowe
Obrazek



Światła mijania
Obrazek



Światła drogowe
Obrazek
marko_o
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2022, 7:12

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: marko_o »

Super dziękuję :)
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: c3c »

No problem :)

BTW, przedwczoraj w nocy zatrzymały mnie do kontroli dwie policjantki - na samym wlocie na teren zabudowany, na granicy, gdzie zaczynało się oświetlenie miejskie - światła oczywiście w trybie "auto", więc jak mnie zatrzymywały, to świeciły pełną mocą (światła, nie policjantki ;) ). Pierwsze zdanie: "ale światła to ma Pan super mocne" ;)
marko_o
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2022, 7:12

Re: Pokaż swojego T-Roca - temat zdjęciowy

Post autor: marko_o »

c3c pisze: 28 paź 2022, 10:16 No problem :)

BTW, przedwczoraj w nocy zatrzymały mnie do kontroli dwie policjantki - na samym wlocie na teren zabudowany, na granicy, gdzie zaczynało się oświetlenie miejskie - światła oczywiście w trybie "auto", więc jak mnie zatrzymywały, to świeciły pełną mocą (światła, nie policjantki ;) ). Pierwsze zdanie: "ale światła to ma Pan super mocne" ;)
To zaimponowałeś policjantkom ; )
Zastanawiam się czy dałoby się jakoś tę listwę LED z przodu trwale wyłączyć. Moim subiektywnym zdaniem auto wyglądałoby w nocy nieco poważniej ;) To jest moje zdanie na dziś, być może przy bliższym poznaniu odmieni mi się ; )
ODPOWIEDZ