Domyślny widok zegarów

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Kotkotkot
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2022, 10:42

Domyślny widok zegarów

Post autor: Kotkotkot »

Cześć forum
T-Roc po liftingu. Z kierownicy można wybrać co ma być wyświetlane na zegarach (navi, radio, status pojazdu, dane podróży).
W ramach każdego wyboru (katry) przyciskiem View można wybrać widok (np. navi z prędkościomierzem, navi na cały ekran).
W jaki sposób zapamiętać wybór co pokazywać (u mnie zawsze po uruchomieniu jest karta navi). Jeśli przestawię na inną kartę (np. dane podróży) to i tak po włącz/wyłącz zapłonu mam zawsze navi.
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Domyślny widok zegarów

Post autor: baxior »

W ustawieniach w panelu środkowym.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Marcin1
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:30

Re: Domyślny widok zegarów

Post autor: Marcin1 »

Panowie, tylko się nie śmiać, ale za cholerę nie mogę znaleźć gdzie w Virtual cockpit pro jest informacja o przebiegu (od początku) jest tylko trip. Druga rzecz to kontrolka aktualnie używanych świateł. Mam ustawione światła na "Auto" i chciałbym wiedzieć czy jadę na dziennych czy na mijania.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Domyślny widok zegarów

Post autor: Daro2 »

Wyłącz tempomat to pojawi ci się przebieg
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Domyślny widok zegarów

Post autor: baxior »

Jak przełączy z dziennych na mijania to na przełączniku będzie świecić się zielona kontrolka.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
ODPOWIEDZ