Uchwyt na telefon komórkowy w etui

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
marlod
Posty: 17
Rejestracja: 14 sie 2022, 23:10
Lokalizacja: Łódź

Uchwyt na telefon komórkowy w etui

Post autor: marlod »

Tym razem mam do Was pytanie, jaki stosujecie uchwyt na telefon komórkowy i co najważniejsze -gdzie w T-Rocu go umieściliście. Mam Digital Cockpit Pro 10,25` i nie chciałbym zeby po nim jakieś przewody mi latały do telefonu przymocowanego do szyby lub postawionego na desce rozdzielczej pod szybą. Dlatego pytam, mając metrowy max. przewód USB-C na USB-C do ładowania telefonu (zamówiłem taki na aliexpress za 12,80 zł:) , gdzie go najlepiej umieścić , tak aby nie trzeba było martwić się o zasięg na telefonie jak i nie będzie przeszkadzał przewód na cyfrowym cockpicie.
Mun
Posty: 139
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Uchwyt na telefon komórkowy w etui

Post autor: Mun »

Nie mam pewności ale czy Twój telefon najlepiej jeśli będzie przebywał w kieszeni/torbie bez potrzeby wyjmowania go a on połączy się automatycznie jeśli będzie wcześniej jednorazowo zalogowany do systemu autka bez kabli, chyba że chcesz go ładować a wszystkie jego funkcje będą wyświetlane na ekranie cocpitu pro
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
marlod
Posty: 17
Rejestracja: 14 sie 2022, 23:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Uchwyt na telefon komórkowy w etui

Post autor: marlod »

No niby jest zawsze połączony bluetoothem z komputerem samochodu. Ale czy siedząc w kieszeni pod panelem sterowania klimatyzacji, nie będzie tracił zasięgu gdzieś w terenie? Czy np.słuchając radia internetowego w ramach Android Auto, nie rozładuje się zbyt szybko bez ładowania i straci zasięg będąc schowany w tej kieszeni ?
Mun
Posty: 139
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Uchwyt na telefon komórkowy w etui

Post autor: Mun »

No słusznie 😊. Ja będę ładował indukcyjnie , co nie oznacza że tak muszą robić inni użytkownicy.
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
ODPOWIEDZ