Pakiet serwisowy + przedłużona gwarancja

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Pakiet serwisowy + przedłużona gwarancja

Post autor: JacK666 »

Też mam wpisane w komputerze samochodu Q16 30 tys/2 lata ale nie mam żadnego zamiaru się do tego stosować.
Nie ma problemu ze strony ASO VW ani by wymienić olej pierwszy raz olej po zrobieniu 2-3 tys. od zakupu a potem co roku nawet przy przebiegach rocznych 10-12 tys.
Nigdy nie kupowałem przeglądów tylko przedłużoną gwararację i teraz też przy zakupie przedłużyłem od razu do 5 lat i 100 tys. bo to jest mniej więcej okres po jakim staram się zmienić samochód na nowy. Chętnie bym nawet kupił przedłużenie gwarancji na 7-8 lat i 150 tys.
Obliguje mnie to oczywiście do serwisowania w ASO co powoduje większe koszty eksploatacji bo ceny zdecydowanie wyższe (wygoda kosztuje) ale w razie jakiegolwiek problemu z samochodem w czasie obowiązywania gwarancji dzwonię do VW i mają się zająć problemem i go rozwiązać.
Miałem raz drobny problem w poprzednim VW Sportsvanie w czwartym roku od zakup (też miał wykupioną przedłużoną gwarancję) i go zabrali lawetą ponad 100 km do najbliższego ASO, zostawili samochód zastępczy a po 4 czy 5 dniach dniach laweta przywiozła naprawiony samochód a zabrała zastępczy. Wystarczył tylko jeden telefon na infolinię VW ze zgłoszeniem awarii.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
mrkpolr
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2023, 14:47

Re: Pakiet serwisowy + przedłużona gwarancja

Post autor: mrkpolr »

Mam pytanie czy przy odbiorze samochodu dostaliście książkę serwisową samochodu?
Bo mnie poinformowano, że obecnie książki już się nie wydaje bo jest wersja elektroniczna.
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Pakiet serwisowy + przedłużona gwarancja

Post autor: Radio »

Dobrze ci powiedzieli, jak chcesz mieć na papierze to poproś w serwisie podczas przeglądu to wydrukują.
Indi
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Pakiet serwisowy + przedłużona gwarancja

Post autor: Indi »

Radio pisze: 24 cze 2023, 14:39 Dobrze ci powiedzieli, jak chcesz mieć na papierze to poproś w serwisie podczas przeglądu to wydrukują.
Potwierdzam.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
Marek24pu
Posty: 14
Rejestracja: 08 lis 2023, 20:30

Re: Pakiet serwisowy + przedłużona gwarancja

Post autor: Marek24pu »

Czy ktoś z nowych użytkowników T-roca dokupywał u dealera w ostatnim czasie pakiet przeglądów i safe+ i w jakiej cenie?
ODPOWIEDZ