Gniazdo12V

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Gniazdo12V

Post autor: Radio »

Miałem problem z ładowaniem iPhona gdy zastosowałem przewód no name, po podłączeniu oryginalnego przewodu problem znikł, nie mam na 100% pewności lecz u mnie pomogła wymiana przewodu, problem istniał na 2 różnych iPhonach które podłączyłem poprzez ten lipny przewód.
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Gniazdo12V

Post autor: Spinner »

Radio pisze: 08 mar 2024, 17:42 Miałem problem z ładowaniem iPhona gdy zastosowałem przewód no name, po podłączeniu oryginalnego przewodu problem znikł, nie mam na 100% pewności lecz u mnie pomogła wymiana przewodu, problem istniał na 2 różnych iPhonach które podłączyłem poprzez ten lipny przewód.
Jak odbierałem swoje autko to sprzedawca ostrzegł mnie, bym kupił kabel oryginalny (samsung). Ba, podał mi nawet adres sklepu i cenę ("... niech pan kupi ten za ... zł."). Byłem nawet zdziwiony, że nie polecał kabelka ze sklepiku VW.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Gniazdo12V

Post autor: JacK666 »

Spinner pisze: 08 mar 2024, 18:13 Jak odbierałem swoje autko to sprzedawca ostrzegł mnie, bym kupił kabel oryginalny (samsung). Ba, podał mi nawet adres sklepu i cenę ("... niech pan kupi ten za ... zł."). Byłem nawet zdziwiony, że nie polecał kabelka ze sklepiku VW.
Samsung czyli android.
To dosyć dziwne bo z moich doświadczeń z telefonami z androidem (samsung, sony, motorola) to działał z nimi każdy kabel czy to usb-C - usb-C czy np. usb-A - usb-C podłączony przez przejsciówkę usb-A - usc-C od strony gniazda.
Jedynie co to jakość kabla ograniczała prąd ładowania telefonu (np. mam dwa kable metrowe i jeden przepuszacza nie więcej niż 1 A a drugi 2,5 A z tego samego dniazdka czy tej samej ładowarki sieciowej) ale nie miałem żadnego takiego kabla gdzie by nie było łączności czy ładowania.
A kabli różnej długości oraz jakości mam w sumie kilkanaście.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Gniazdo12V

Post autor: Radio »

Z androidem nie ma problemu, problem jest z IOS`em.
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Gniazdo12V

Post autor: Spinner »

Faktycznie. Problemów z androidem nie miałem ani przez chwilę. Jeden z forumowiczów, sformułował swego czasu tezę, że Samsung współdziała bezproblemowo ze wszystkim i wszędzie.
heniek
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2024, 17:14

Re: Gniazdo12V

Post autor: heniek »

heniek pisze: 08 mar 2024, 17:19 Cześć,

Apropo gniazd USB3, czy ktoś z Was też ma problem z ładowaniem iPhone?
Przez przednie gniazda wykrywa telefon, ale nie ładuje. Z telefonem z Androidem działa ładowanie. Z kolei ten sam iPhone w innym aucie jest ładowany.
Próbowałem kilku kabli i zastanawiam się po której stronie jest problem.
Cześć,

Tak informacyjnie - problem był z kablem. Kupiłem inny i zaczął działać.
ODPOWIEDZ