Klima

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Marek Stadnicki
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2021, 21:09

Klima

Post autor: Marek Stadnicki »

Napis klimatyzacja taki komunikat pojawił mi się co oznacza i wykres od 0 do 2
Anjuna
Posty: 43
Rejestracja: 19 gru 2021, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Klima

Post autor: Anjuna »

Co?
Marek Stadnicki
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2021, 21:09

Re: Marek

Post autor: Marek Stadnicki »

Na głównym panelu w t-roc zamiast pojawić się km do przejechania muzyka kto śpiewa pisze mi podłącz telefon komórkowy taki napis mi się pojawił samoistnie i nie chce zniknąć kto może mi pomóc co może być tego przyczyna pozdrawiam
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Marek

Post autor: Daro2 »

Marek Stadnicki pisze: 09 lut 2023, 14:51 Na głównym panelu w t-roc zamiast pojawić się km do przejechania muzyka kto śpiewa pisze mi podłącz telefon komórkowy taki napis mi się pojawił samoistnie i nie chce zniknąć kto może mi pomóc co może być tego przyczyna pozdrawiam
Może serwis pomoże?
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Perła
Posty: 36
Rejestracja: 05 sty 2022, 1:29

Re: Klima

Post autor: Perła »

Zrób foto bo tak to można tylko zgadywać
darkovy
Posty: 16
Rejestracja: 16 lis 2022, 23:50

Re: Klima

Post autor: darkovy »

Kliknąłeś 'Phone', kliknij 'Radio' i wszystko wróci do normy :)
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: Klima

Post autor: elk84 »

Marek Stadnicki pisze: 27 sty 2023, 11:48 Napis klimatyzacja taki komunikat pojawił mi się co oznacza i wykres od 0 do 2
Z opisu zgaduje ze włączyłeś funkcje wyświetlania zużycia paliwa dla funkcji komfort. Jeśli tak to wystarczy ja zmienić na coś innego klawiszami „strzałek” (góra dół i lewo prawo”) na prawym ramieniu kierownicy (i sugerowałbym także zapoznać się z instrukcja obsługi :-))
ODPOWIEDZ