Głośna praca mechanizmu wycieraczek

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Głośna praca mechanizmu wycieraczek

Post autor: bazylosss »

teraz jak ciągle rozgrzany jest temat dostaw T-roca do salonów, to zacznie się teraz wymiana opinii mechanizmu wycieraczek :) osób które będą odbierały nowe autka :))
Tomala72
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2022, 17:54

Re: Głośna praca mechanizmu wycieraczek

Post autor: Tomala72 »

bazylosss pisze: 28 lut 2023, 19:33 teraz jak ciągle rozgrzany jest temat dostaw T-roca do salonów, to zacznie się teraz wymiana opinii mechanizmu wycieraczek :) osób które będą odbierały nowe autka :))
Mechanizm pracuje głośno. Koniec i kropka. Rzeczywiście warto by było żeby nowi klienci zwrócili na to uwagę i reklamowali.
pshemus
Posty: 262
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Głośna praca mechanizmu wycieraczek

Post autor: pshemus »

Braders pisze: 15 lut 2023, 22:12 U mnie tylne pióro skacze po szybie - w sobotę jadę do ASO. Wstyd, żeby w samochodzie, od nowości wycieraczka zachowywała się tak jakby miała za sobą 10 lat użytkowania. Żona pożyczyła t-roc i przeżyła szok przy pierwszym cofaniu.
Wymienili ci wycieraczkę albo coś wyregulowali? U mnie tylna to jest jakiś dramat - musze zlać całą szybę żeby nie skrzypiała przy ruchu w jedną stronę (w drugą jest ok), sam deszcz to za mało
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Głośna praca mechanizmu wycieraczek

Post autor: baxior »

Wymieńcie sobie pióra fabryczne na inne i przestańcie marudzić. W ASO mogą Was co najwyżej wyśmiać :)
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
pshemus
Posty: 262
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Głośna praca mechanizmu wycieraczek

Post autor: pshemus »

Mówimy o samochodzie który ma miesiąc. Jak po wyjeździe z salonu mi powietrze będzie schodzić w drodze do domu to mam sobie nową oponę od razu kupić? Wiadomo że pióra się zużywają, ale jak tak jest od nowości to chyba coś jest nie tak.
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Głośna praca mechanizmu wycieraczek

Post autor: Braders »

pshemus pisze: 21 mar 2023, 18:07
Braders pisze: 15 lut 2023, 22:12 U mnie tylne pióro skacze po szybie - w sobotę jadę do ASO. Wstyd, żeby w samochodzie, od nowości wycieraczka zachowywała się tak jakby miała za sobą 10 lat użytkowania. Żona pożyczyła t-roc i przeżyła szok przy pierwszym cofaniu.
Wymienili ci wycieraczkę albo coś wyregulowali? U mnie tylna to jest jakiś dramat - musze zlać całą szybę żeby nie skrzypiała przy ruchu w jedną stronę (w drugą jest ok), sam deszcz to za mało
Wymienili - umówiłem się i 20 minut w ASO.
ODPOWIEDZ