Tipsy i Triki, Wskazówki, Porady - T-Roc

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
wywrotk
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2019, 21:16

Tipsy i Triki, Wskazówki, Porady - T-Roc

Post autor: wywrotk »

Witajcie,

możecie się podzielić wskazówkami i poradami dla przyszłych i obecnych użytkowników T-Rocka? Może wpadliście na coś co znacznie ułatwiło wam życie, czy może przyczyniło się do przyjemniejszej eksploatacji auta. Macie jakieś porady dotyczące korzystania z samochodu teraz lub w przyszłości, tak żeby auto służyło nam jak najdłużej?
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Tipsy i Triki, Wskazówki, Porady - T-Roc

Post autor: The Rock »

Pierwszy tips, który mi przychodzi do głowy to nie zamawianie T-Roca z silnikiem 1.5 TSI z manualną skrzynią biegów. :mrgreen:
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Tipsy i Triki, Wskazówki, Porady - T-Roc

Post autor: Lukaszp125 »

Czemu nie zamawianie ja mam t roca i jestem z niego zadowolony nie szarpie super silnik elastyczny mało palący itd hehe
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Tipsy i Triki, Wskazówki, Porady - T-Roc

Post autor: pkrzychu »

Ja wyposażam samochód tylko w rzeczy które jak sadzę mogą być użyteczne. Podstawa to wykładzina do bagażnika. Strasznie ułatwia życie (trzeba uważać czy półka w górze czy na dole są różne). Następnie kosmetyka to listwy na progi szczególnie przód, może się wycierać lakier i jak się komuś podoba to do bagażnika ja zrezygnowałem. Kupiłem też nakładki na pedały (jest osobny wątek) oczywiście Ali Expres 12000 przebiegu i sprawują sie doskonale. Reszta to jakiś dobry wosk, szampon ściereczki więcej nie potrzebuję.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
aciu
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:34

Re: Tipsy i Triki, Wskazówki, Porady - T-Roc

Post autor: aciu »

Żałuję że nie zamówiłem klapy bagażnika zamykane przyciskiem. Ręczne zamykanie zwłaszcza często bardzo jest męczące. Ciężko się zamyka. Więc przemyślcie to, zróbcie w salonie próbę.
Polecam natomiast dach panoramiczny, rewelacja, nigdy nie zasłania go roletą, jest jaśniutko w środku. Otwieram go w ciepłe dni i wyłączam klime.
ODPOWIEDZ