Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: VDR »

System nawigacji Discover Media z usługą "Streaming&Internet" vs System radiowy Ready2Discover z usługą "Streaming&Internet".
Czy jedyna różnica to nawigacja ? Czy coś więcej tracę wybierając Ready2Discover ?

Co się traci w Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro mając radio Ready2Discover ?
Sebas
Posty: 73
Rejestracja: 26 gru 2022, 11:51

Re: Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: Sebas »

VDR pisze: 25 lut 2023, 13:31 System nawigacji Discover Media z usługą "Streaming&Internet" vs System radiowy Ready2Discover z usługą "Streaming&Internet".
Czy jedyna różnica to nawigacja ? Czy coś więcej tracę wybierając Ready2Discover ?
Też się na tym zastanawiałem i skoro potem można bez problemu dokupić nawigację do Ready2Discover to myślę, że fizycznie te jednostki są takie same. Co do różnic, to jak nie weźmiesz nawigacji to nie ma rozpoznawania znaków również.
VDR pisze: 25 lut 2023, 13:31 Co się traci w Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro mając radio Ready2Discover ?
Jak potem dokupisz nawigację, to nie będzie mapy na zegarach, ale to oczywiste. Nie wiem czy czasami te wszystkie bajery typu tytuł utworu, artysta, okładka albumu i takie tam też nie są na tym podstawowym jakieś uboższe.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: morfeusz747 »

Sebas pisze: 25 lut 2023, 20:51 Co do różnic, to jak nie weźmiesz nawigacji to nie ma rozpoznawania znaków również.
Nieprawda. Da się włączyć rozpoznawanie znaków bez nawigacji i działa to nawet bardzo dobrze.
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: Edyta »

W konfiguratorze (w każdym razie od kiedy ja zamawiałam) system rozpoznawania znaków drogowych pojawia się dopiero po dorzuceniu systemu nawigacji. Morfeusz, podpowiesz jak go włączyć?
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: morfeusz747 »

Kwestia kodowania przez obd11 😉 Nie włączysz tego w opcjach auta itd
Auto czyta wtedy znaki za pomocą kamery. Wiadomo z nawigacją jest to dokładniejsze ale bez navi jak kamera wychwyci znak z prędkością czyta bez problemu.
Występuje wtedy tylko ostrzeżenie po odpaleniu samochodu, że system rozpoznawania znaków działa w ograniczonym trybie.
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: Braders »

Piszesz o polifcie?
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: morfeusz747 »

Osobiście mam przed lifta czyli posiadam kartę SD ale ludzie włączają rozpoznawanie w nowszych modelach VW
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: Edyta »

Super, myślę że to cenna informacja. Czy rozpoznawanie znaków ma wtedy wpływ na tempomat?
maciej.plock
Posty: 110
Rejestracja: 29 gru 2022, 14:00

Re: Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: maciej.plock »

Ktos to robi w wawie/okolicach? Ma to wpływ na gwarancje?
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Różnica między Digital Media a Ready2Discover, Digital Cockpit vs Digital Cockpit Pro

Post autor: Galux20 »

Ja się zapytam prywatnie w ASO
Dobre pytanie odnośnie tempomatu.
Bo samo odczytywanie przydaje sie
1.5 DSG 6,0 spalanie
ODPOWIEDZ