Ready4Discovery i mp3

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Ready4Discovery i mp3

Post autor: Braders »

Cześć

Czy też tak macie, że jeżeli słuchacie mp3 z pendrive po wyłączeniu i włączeniu samochodu nie kontynuuje utworu, tylko odpala pierwszy alfabetycznie plik, z pierwszego folderu? Jakaś masakra to jest. To moje 3 auto z wbudowanym mp3 i pierwsze, które nie potrafi pendrive obsłużyć poprawnie.
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ready4Discovery i mp3

Post autor: Braders »

Czy nikt już nie słucha muzyki z pendrive w T-Roc?
pshemus
Posty: 262
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Ready4Discovery i mp3

Post autor: pshemus »

Ja tam bym wolał z karty SD, ale w FL usunęli czytnik, a z pendrivem na USB-C to wolę nie ryzykować.
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Ready4Discovery i mp3

Post autor: Ziomekatomek »

Braders pisze: 17 mar 2023, 22:27 Czy nikt już nie słucha muzyki z pendrive w T-Roc?
MP3 albo streaming na smartfonie, bezprzewodowe android auto, apek do odtwarzania trochę jest.
Pendrivy przeminą jak kasety magnetofonowe i płyty CD.

Czy ktoś dziś zastanawia się jak podłączyć zmieniarkę płyt CD umieszczoną w bagażniku :?: :roll:
pshemus
Posty: 262
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Ready4Discovery i mp3

Post autor: pshemus »

No wszystko fajnie, tylko jak te wszystkie bezprzedowodwe atrakcje włączysz w telefonie z nawigacją to i tak go trzeba kablem podpiąć bo się rozładuje (i przy okazji ugotuje). Dlatego dla mnie karta SD to było idealne rozwiązanie i brak czytnika jest dla mnie wadą wersji poliftowej.
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Ready4Discovery i mp3

Post autor: Ziomekatomek »

pshemus pisze: 18 mar 2023, 21:12 No wszystko fajnie, tylko jak te wszystkie bezprzedowodwe atrakcje włączysz w telefonie z nawigacją to i tak go trzeba kablem podpiąć bo się rozładuje (i przy okazji ugotuje). Dlatego dla mnie karta SD to było idealne rozwiązanie i brak czytnika jest dla mnie wadą wersji poliftowej.
Co do rozładowywania zgoda, ale tylko w trasach, normalnie na mieście nie wyciągam z kieszeni, bo nie mam takiej potrzeby
Co do gotowania, to już zależy od modelu telefonu. Miałem taki co się gotował i mam teraz taki, co się nie gotuje.
Co do ostatniego, mam przedlifta i nie mam, ani slotu na karty pamięci, ani usb-A, są tylko fabryczne usb-C.
pshemus
Posty: 262
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Ready4Discovery i mp3

Post autor: pshemus »

W wersji sprzed 2019 były w schowku podobnie jak w Golfie VII. Potem faktycznie zrezygnowali (a szkoda).
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ready4Discovery i mp3

Post autor: Braders »

Pen 32GB PNY ELITE USB-C - bardzo ładnie się sprawdza. W Ibizie mamy SD i tam radio działa idealnie. Włączasz i kontynuuje odtwarzanie. Może ktoś sprawdzić jeżeli ma pena usb-c? Nie wiem czy zgłaszać to na gwarancji.
Tuktus
Posty: 67
Rejestracja: 03 lip 2022, 12:36

Re: Ready4Discovery i mp3

Post autor: Tuktus »

Ja mam inny problem z pendrivem , a mianowicie kiedy pendrive jest podłączony do gniazda USB i zapalam auto to nie jest widoczny ,dopiero kiedy zostanie podłączony w czasie kiedy jest włączony zapłon to działa, przy ponownym odpaleniu auta znowu jest niewidoczny. 🤔
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ready4Discovery i mp3

Post autor: Braders »

Jak dla mnie to już ewidentnie usterka. Nie mam aż takich atrakcji. Znając "inżynierów" vw i ich skille w developerskie obstawiam, że znowu poszli na skróty. Jak to w vw, auto fajne ale software do bani. Kiedy Polacy pisali dla nich było lepiej, teraz mają swoje centrum inżynieryjne ;-)
ODPOWIEDZ