Woskowanie nowego T-Roca

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Slavo_01
Posty: 67
Rejestracja: 22 maja 2022, 17:47

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: Slavo_01 »

Nie robić... Traktować auto jak przedmiot.
Nie rozumiem tej obsesji na punkcie zabezpieczania karoserii. Na fotele i zagłówki też zakładacie pokrowce?
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: Daro2 »

Slavo_01 pisze: 19 mar 2023, 21:34 Nie robić... Traktować auto jak przedmiot.
Nie rozumiem tej obsesji na punkcie zabezpieczania karoserii. Na fotele i zagłówki też zakładacie pokrowce?
Ja nie zakładam ale pod nogi mam dywaniki😁 nie wiem czy to już obsesja? zagłówki i pokrowce to inna bajka, chciałbym wysłuchać za i przeciw, już prawie byłem zdecydowany ale teraz zacząłem się wachać
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Rotrzyld
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2022, 6:48

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: Rotrzyld »

Slavo_01 pisze: 19 mar 2023, 21:34 Nie robić... Traktować auto jak przedmiot.
Nie rozumiem tej obsesji na punkcie zabezpieczania karoserii. Na fotele i zagłówki też zakładacie pokrowce?
Dla mnie nie tyle ważna jest ochrona karoserii co jej połysk i blask, a ułatwione mycie też ma znaczenie ;-)
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: Ufek »

Rotrzyld pisze: 20 mar 2023, 8:01
Slavo_01 pisze: 19 mar 2023, 21:34 Nie robić... Traktować auto jak przedmiot.
Nie rozumiem tej obsesji na punkcie zabezpieczania karoserii. Na fotele i zagłówki też zakładacie pokrowce?
Dla mnie nie tyle ważna jest ochrona karoserii co jej połysk i blask, a ułatwione mycie też ma znaczenie ;-)
Mnie wujek zawsze powtarzał: "Od pieszczenia to są kobiety, auta są od jeżdżenia."
No ale niektóre samochody są metroseksualne i spędzają więcej czasu w spa niż żony.
Pozdro pieszczochy! :-)
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
rob
Posty: 178
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: rob »

Co do pieszczot - krowa która dużo ryczy, mało mleka daje...
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: Wachacz »

Ja oddaję auto 2 razy w roku do woskowania + niewidzialna wycieraczka na przednią szybę teraz wypada w maju czas ok.5 godz.koszt 280 zł auto wygląda rewelacyjnie ładniejsze jak w salonie.pozdrawiam
Slavo_01
Posty: 67
Rejestracja: 22 maja 2022, 17:47

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: Slavo_01 »

Jakieś takie niemęskie te zapędy pielęgnacyjne...
Moim zdaniem wystarczy umycie + odkurzenie.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: Daro2 »

Slavo_01 pisze: 21 mar 2023, 16:23 Jakieś takie niemęskie te zapędy pielęgnacyjne...
Moim zdaniem wystarczy umycie + odkurzenie.
A mycie zębów jest męskie? Ludzie skończcie pieprzyć takie głupoty. Jak nie lubisz jeden z drugim jeździć czystym pachnącym autem tylko gówno wozem to omiń ten temat i nie zaśmiecaj wątku. Ja zawsze dbałem o auto i lubię jeździć czystym błyszczącym autem, i nie jestem gejem, także dajcie na luz😑
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: Wachacz »

Daro2 pisze: 21 mar 2023, 18:46
Slavo_01 pisze: 21 mar 2023, 16:23 Jakieś takie niemęskie te zapędy pielęgnacyjne...
Moim zdaniem wystarczy umycie + odkurzenie.
A mycie zębów jest męskie? Ludzie skończcie pieprzyć takie głupoty. Jak nie lubisz jeden z drugim jeździć czystym pachnącym autem tylko gówno wozem to omiń ten temat i nie zaśmiecaj wątku. Ja zawsze dbałem o auto i lubię jeździć czystym błyszczącym autem, i nie jestem gejem, także dajcie na luz😑
Popieram ja też jak coś mam to dbam nie lubię dziadostwa i syfu czasami wsiad do aut moich kolegów,znajomych syf I malaria aż nieprzyjemnie jechać ale ludzie tak mają łatwo im przychodzi kupowanie aut to dla nich tylko maszyna do jeżdżenia sprzątanie czystość mają w nosie,ja tak nie potrafię.pozdrawiam
Robkoz
Posty: 21
Rejestracja: 13 kwie 2021, 17:36
Lokalizacja: SD

Re: Woskowanie nowego T-Roca

Post autor: Robkoz »

Właściwie to jak dbasz tak masz.
T-roc
ODPOWIEDZ