Rozmiar koła

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
manus
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2022, 22:58

Re: Rozmiar koła

Post autor: manus »

Mnie w serwisie powiedzieli dość stanowczo, żebym na gwarancji ze swoimi felgami nic nie kombinował, nawet jak mają te same parametry..i niemiecką homologację...bo jakby coś to będą problemy....? Kupiłem więc komplet kół zimowych na felgach 16 - corvara i wyglądają dość
przyzwoicie. Oczywiście nie tak jak polerowane czarne, które miałem upatrzone...
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Rozmiar koła

Post autor: baxior »

manus pisze: 08 gru 2022, 20:11 Mnie w serwisie powiedzieli dość stanowczo, żebym na gwarancji ze swoimi felgami nic nie kombinował, nawet jak mają te same parametry..i niemiecką homologację...bo jakby coś to będą problemy....? Kupiłem więc komplet kół zimowych na felgach 16 - corvara i wyglądają dość
przyzwoicie. Oczywiście nie tak jak polerowane czarne, które miałem upatrzone...
Uuu to sami fachowcy widzę 🤣 W którym to salonie? Wystarczą parametry takie jak są w homologacji.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
marcin255
Posty: 495
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozmiar koła

Post autor: marcin255 »

manus pisze: 08 gru 2022, 20:11 Mnie w serwisie powiedzieli dość stanowczo, żebym na gwarancji ze swoimi felgami nic nie kombinował, nawet jak mają te same parametry..i niemiecką homologację...bo jakby coś to będą problemy....? Kupiłem więc komplet kół zimowych na felgach 16 - corvara i wyglądają dość
przyzwoicie. Oczywiście nie tak jak polerowane czarne, które miałem upatrzone...
Niezłe pierdoły ci wcisnęli.
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
ODPOWIEDZ