ASO - gdzie serwisować? - opinie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

ASO - gdzie serwisować? - opinie

Post autor: JJCC »

Zakładam nowy temat z pytaniem gdzie serwisujecie samochód, w którym ASO i czy macie jakieś doświadczenie. Chodzi mi o to, aby podzielić się wszystkimi plusami i minusami konkretnego ASO. Ja czekam na swojego T-Roca i chciałbym wiedzieć, które ASO omijać, a którym można zaufać. Myślę, że ta wiedza przyda się nie tylko mi, ale też innym. Prośba, aby pisać tylko o Autoryzowanych Stacjach Obsługi.
JACK
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: ASO - gdzie serwisować? - opinie

Post autor: baxior »

No nie wiem czy jak np. mieszkasz na południu to przyjedziesz do Plichty w Gdańsku😉
Tu kupiłem auto i tu byłem na pierwszym serwisie, wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Awatar użytkownika
Zazior
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2023, 20:32
Lokalizacja: pomorskie

Re: ASO - gdzie serwisować? - opinie

Post autor: Zazior »

Generalnie dobre serwisy Plichty w Trójmieście - ja osobiście serwisowałem swoje samochody w Wejherowie (Skoda), potem w Gdyni (VW i Volvo) a teraz znowu Gdynia (VW). Bez większych niedociągnięć, sprawnie i na czas. Choć swego czasu (2005) "złapałem" skodziarzy na skopaniu hamulca ręcznego i braku wymiany płynu hamulcowego :evil:
1.5 TSI FL Style DSG, Matrix, Beats, 11.2022.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: ASO - gdzie serwisować? - opinie

Post autor: rob »

baxior pisze: 24 kwie 2023, 13:39 No nie wiem czy jak np. mieszkasz na południu to przyjedziesz do Plichty w Gdańsku😉
Tu kupiłem auto i tu byłem na pierwszym serwisie, wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką.
Tu raczej chodzi o ogólny ogląd serwisów VW dla różnych rejonów naszego kraju, czy też bliskiej zagranicy. Ja polecam serwis Volkswagen Porsche Tychy, ASO VW/Skoda w Tychach na Beskidzkiej 105, gdzie od czterech lat serwisuje swojego tygryska. Zawsze profesjonalnie i terminowo, cierpliwie wytłumaczą itp. - dotychczas nie miałem żadnych uwag krytycznych czy choćby jakiś zastrzeżeń do ich pracy :) :D
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: ASO - gdzie serwisować? - opinie

Post autor: JJCC »

A z Mazowieckiego ktoś ma jakieś doświadczenie?
JACK
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: ASO - gdzie serwisować? - opinie

Post autor: Marecki1976 »

To i ja dołączę z łódzkiego ktoś testował ?
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
ODPOWIEDZ