Android Auto.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Android Auto.

Post autor: The Rock »

pkrzychu pisze: 03 lip 2018, 13:18czy np. odpalisz YouTube.
Gdzieś mi się obiło, że do youtuba na Android Auto trzeba mieć zrootowany telefon.
jst
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2018, 19:27

Re: Android Auto.

Post autor: jst »

Android Auto działa tylko po kablu - trzeba wykupić - Car Net: App-Connect - 800 zł. Czytałem, że Google ma docelowo zrobić połączenie bezprzewodowe.
Ja jeszcze czekam na t-rocka, więc testowałem nie za długo, żeby tylko wiedzieć, czy mogę zamawiać nawigacji. Nawigacja głosowa fabryczna działa wg mnie fatalnie; testowałem i B.często źle rozumie słowa w przeciwieństwie do systemu płodowego Google. Dealer był sam zdziwiony (nigdy nie podłanczał Android Auto), że rozumie polecenia bezbłędnie.
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Android Auto.

Post autor: pkrzychu »

To się wszystko zgadza co piszecie ale przecież na pewno ktoś z Was ma app-concect i może mógł by się wypowiedzieć. Android Auto w ustawieniach ma przegląd kompatybilnych aplikacji które to "współpracują" z ich aplikacją. Tylko na czym to polega w menu głównym AA żadnej z nich nie ma. Uruchomić w tle też się nie chce (działa ale nie jest na ekranie samochodu) i stąd moje pytanie czy telefon jaki posiadam nie jest kompatybilny czy coś robię nie tak. We wszelkich prezentacjach programu nikt nie uruchamia innych aplikacji niż te które są proponowane w programie. Inaczej jest w MirrorLink tam są one dostępne.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
permuto
Posty: 20
Rejestracja: 21 cze 2018, 15:29

Re: Android Auto.

Post autor: permuto »

Jeśli aplikacja nie jest zgodan z Android Auto nie da jej się uruchomić. Na tę chwilę Android Auto jest ogarniczone do aplikacji do muzyki, wiadomości i nawigacji. Google nie udostępnia innych API programistom. Natomiast jeśli masz roota to jest pewna nadzieja: https://www.xda-developers.com/carstrea ... to-bypass/
maksymilian
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2018, 9:19

Re: Android Auto.

Post autor: maksymilian »

Moim zdaniem nie warto zamawiać nawigacji fabrycznej, nie jest dokładna i nie rozpoznaje słów. Co do Android Auto to można uruchomić aplikację nawigacji czyli Google Maps, Telefon i muzykę czyli Spotify ew. muzyka google. Ja korzystam ze Spotify i działa bardzo dobrze, wsiadam i podłączam kablem zablokowany telefon odpalam samochód naciskam APP na ekranie i już
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Android Auto.

Post autor: paulr »

Ja znowu uwazam ze fabryczna nawigacja jest ok. Ustawilem trase wyslalem nawigacja odebrala i prowadzila idealnie. Nawet dobrze jej szlo az do chorwacji informowanie o korkach itp. Dobrze tez przeliczala szybsza trase. Ja z moja nie umiem rozmawiac wiec nie wiem jak z rozpoznawaniem slow. Dla mnie jest to niepotrzebne i szkoda mi bylo na to kasy.
infolech
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2018, 1:55

Re: Android Auto.

Post autor: infolech »

Do pełnego szczęścia potrzebne jest:
- App-Connect
- Funkcja obsługi głosowej
- System nawigacji satelitarnej.
- Active Info Display
Czy nawigacja fabryczna jest potrzebna?
Jak mamy wszystko z góry to dopiero możemy w pełni docenić nawigację fabryczną.
Jest precyzyjna chodzi szybko cele wybieramy głosem po podłączeniu smartfona z internetem mamy korki i stacje benzynowe z cenami paliwa.
Kupując samochód mocno się zastanawiałem czy brać mapę, obecnie jestem bardzo z niej zadowolony.
Czy nawigacja włączona czy nie zawsze mamy ulice na ekranie. Wyszukiwania głosowego trzeba się troszkę nauczyć i są pewne mankamenty z nazwami ulic które trzeba podawać w miarę dokładnie.
Osobiście wolę jechać na nawigacji fabrycznej z krzyżówkami na Info Display które można umieścić w zegarach lub pośrodku.
Nawigacja AA chodzi również cudnie i bezbłędnie wyszukuje kontakty i miejsca po komendzie "OK, google".
Niestety jest rzecz która mnie przerasta i osobiście ciągle nie potrafię włączyć youtube na ekran samochodu.
Korzystam z telefonu Galaxy S8. Szukam osoby która za opłatą pomogłaby mi to zrobić.
T-RockER
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2018, 18:43

Re: Android Auto.

Post autor: T-RockER »

Ja dostęp do APP -Conect utargowałem za darmo podczas składania zamówienia na samochód. Wybieranie głosowe w orginalnej navi to według mnie porażka nie warta pieniędzy. Android Auto to super sprawa choć oficjalnie nie dostępna w Polsce to myślę że ma duży potencjał rozwoju. Czekam na aplikacje Yanosika w wersji zgodnej z Android Auto - było by super.
DominikMurach
Posty: 8
Rejestracja: 30 paź 2019, 19:21

Re: Android Auto.

Post autor: DominikMurach »

Cześć, czy podczas połączenia z android auto możecie puszczać muzykę prze bluetooth?
adifoto
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:02

Re: Android Auto.

Post autor: adifoto »

tak musisz wejść na radiu tam gdzie wybierasz sobie USB i zmieniasz na BT
VW T- Cross 1.0 115km Czarna Perła
Odbiór 30.07.2019
ODPOWIEDZ