Android Auto.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
jaskie
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2020, 19:41

Re: Android Auto.

Post autor: jaskie »

Czy rejestrowaliście swoje TRocki w aplikacji we connect?
Nie, boję się tego podpiąć. WV będzie (za) dużo wiedział, na dodatek nie wątpię, że - jeśli będzie miał w tym interes - z tej wiedzy skorzysta (np. żeby wykpić się z gwarancji).
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Android Auto.

Post autor: paulr »

jaskie pisze: 11 maja 2020, 13:45
Czy rejestrowaliście swoje TRocki w aplikacji we connect?
Nie, boję się tego podpiąć. WV będzie (za) dużo wiedział, na dodatek nie wątpię, że - jeśli będzie miał w tym interes - z tej wiedzy skorzysta (np. żeby wykpić się z gwarancji).
Naprawde????????? Przeciez to auto zbiera te dane. Mam abonament z ... w aucie. Dziwne dla mnie jest to ze miesiecznie auto wysyla 2-3 razy wiecej danych niz odbiera. To dziala na zasadzie ze w telefonie wyłączysz gps z nadzieja ze smartfon nagle nie wie gdzie jestes;-) auto nadal ma te dane, tylko nie przekazuje ich Tobie vw to co ma wiedziec i chce i tak wie;-(
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Android Auto.

Post autor: Pado »

Na forum niemieckim czytalem, że ktoś miał komunikat, żeby uzupełnić olej i... Za jakiś czas dzownili z aso, aby podjechać na dolewkę...wynikało, że auto wysłało dane do vw...
Galux20
Posty: 429
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Android Auto.

Post autor: Galux20 »

Android auto działa po kablu, mam telefon realme c31 i bezprzewodowo nie działa.
Sprawdzałem innym telefonem i działa bezprzewodowo
.
Na wyświetlaczu w samochodzie cały czas szuka urządzenia.
Prawdopodobnie kłopot jest w telefonie.
Android wersja 12 na tel
1.5 DSG 6,0 spalanie
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Android Auto.

Post autor: rob »

U mnie po aktualizacji na Android 13 i Miui 14 w Xiaomi 11T Pro przestał współpracować z AA, tzn. zrywa, zawiesza się, miga - nie da się używać a wcześniej było ok. (po kablu). W innym telefonie, z poprzednim androidem 11 i Miui 13 działa prawidłowo. W internecie znalazłem informacje na temat tych problemów z niektórymi Xiaomi, szkoda że po czasie... ech... chińszczyzna :x
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
ODPOWIEDZ