Android Auto.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Android Auto.

Post autor: paulr »

Mam takie pytanie, bo trochę nie pomyślałem, chciałem kupić najpierw skodę superb, ale żonie nie bardzo się spodobała a na nieszczęście (albo i szczęście) obok stał t-roc. wybrałem sobie do niego nawigację, ale nie pomyślałem albo źle zrozumiałem co z funkcją android auto. Jest ona w standardzie do nawigacji, czy trzeba za to osobno dodatkowo płacić, tak samo jak w salonie w nawigacji jak naciskałem voice, to pisało by zgłosić do aso o jakiś kod do odblokowania. Jak to w końcu jest, i czy jak rzeczywiście przy składaniu zamówniea nie wybrałem android auto to już przepadało?
ajgor_april
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2018, 21:10

Re: Android Auto.

Post autor: ajgor_april »

Trzeba mieć app connect.
Zakładam, że jest do odblokowania serwisowo jakimś tajnym kodem.
Podpowiem tylko, że nie na wszystkich telefonach android auto działa.
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Android Auto.

Post autor: The Rock »

Niestety - musi być App Connect - dopłata 800 zł
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Android Auto.

Post autor: paulr »

da się tą cenę jakoś negocjować?:) czy 800 i to już koniec?
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Android Auto.

Post autor: The Rock »

paulr pisze: 30 maja 2018, 17:50 da się tą cenę jakoś negocjować?:) czy 800 i to już koniec?
Taka jest cena tego dodatku w cenniku. Natomiast czy można negocjować... Zazwyczaj negocjuje się rabat od ceny całego samochodu. :)
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Android Auto.

Post autor: paulr »

zazwyczaj tak tylko auto już mam:)
jst
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2018, 19:27

Re: Android Auto.

Post autor: jst »

Mam LG v30. Android Auto działa świetnie - wg mnie zbędne wykonywanie fabrycznej nawigacji
jst
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2018, 19:27

Re: Android Auto.

Post autor: jst »

Przepraszam za błąd: chodziło mi o to, że Android Auto daje również między innymi obsługę nawigacji, obsługę dzwonienia i wysyłania sms (ma znacznie precyzyjniejszą
obsługę głosową opracowana przez Google)
permuto
Posty: 20
Rejestracja: 21 cze 2018, 15:29

Re: Android Auto.

Post autor: permuto »

Czy można przy połączeniu Android Auto wybrać z poziomu zegarów numer telefonu? (lub jednocześnie być połączonym przez bluetooth i to zrobić)
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Android Auto.

Post autor: pkrzychu »

jst pisze: 03 lip 2018, 9:39 Mam LG v30. Android Auto działa świetnie - wg mnie zbędne wykonywanie fabrycznej nawigacji
Mam pytanie odnośnie połączenia. Mam tel Xiaomi i android auto uruchamia się nawigacja działa ale nie mogę korzystać ze spisu numerów w telefonie (tylko wybierać numer) oraz albo nie wiem jak, albo też nie mam możliwości uruchomienia programów trzecich oczywiście tylko tych zgodnych z programem. Wypowiedz się jak to jest u ciebie i jak je uruchamiasz czy np. odpalisz YouTube.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
ODPOWIEDZ