Discover Media - problem

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
krzyu
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2018, 12:20

Discover Media - problem

Post autor: krzyu »

Moi drodzy, kilka dni temu moje radio przestało się komunikować z NET CAR - nie wysyła informacji o stanie auta itp.
W żaden sposób nie mogę dojść z jakiego powodu. Nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych dla WLAN jest to samo. Czy wiecie może jak zresetować radio. Czy może należy odłączyć akumulator ... ?
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Discover Media - problem

Post autor: pkrzychu »

Podobny problem ma niejaki Samson na forum skoda karoq brak łączności z Skoda Connect. Oddał do serwisu i ponoć też maja problem.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Discover Media - problem

Post autor: Dario »

krzyu probowales dzwonic na infolinie? Generalnie sa pomocni i szybko odpisuja na maile.
Jak im podasz numer VIN to sprobują sie połączyc z Twoim samochodem.
Ja mam taki problem ze nawet gdy połącze Discover Media z WLAN to po kliknieciu "Menu" i dalej "Car-Net" pojawia sie komunikat Błąd Car Net. Podobno to wina Android 9 tzn. jeszcze Discover Media nie jest pod ten system przygotowana. Ile w tym prawdy nie wiem. Najwazniejsze ze apka dziala ok. A próbowałeś moze przeinstalowac Car-Nat na smartphonie?
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
krzyu
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2018, 12:20

Re: Discover Media - problem

Post autor: krzyu »

Dzisiaj udało mi w końcu aktywować CAR NET, w samochodzie mogę przeglądać wiadomości, pogodę itp. ale na stronie CAR NET niestety nie ma aktualizacji z samochodu: przebieg, pozycję itp
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Discover Media - problem

Post autor: paulr »

Tam jest chyba raport o samochodzie. I wtedy dopiero sie aktualizuje.
krzyu
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2018, 12:20

Re: Discover Media - problem

Post autor: krzyu »

Po wielu próbach - udało się. Ale nie wiem jak to zrobiłem !!!
ODPOWIEDZ